• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bu laptop parcasinin ismi ne?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Nursis
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Nursis

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2010
Puanı
760
Herkese merhaba. Asus X555LN marka ve modelli laptopum var. Aylardir ayni sorunu yasiyorum. Bilgisayari acarken harddisk yok hatasi veriyor, ugrastirdiktan sonra duzeliyor. Daha sonra bilgisayari kullanirken birden donuyor ve mavi ekranda CRİTİCAL_PROCESS_DİED hatasi veriyor. Dorun asahida belirttigim bu parcada,eminim. Oraya dokundugumda ve bastirdigimda duzeliyor cunku. Bu parca, harici olarak anakartin uzerine takiliyor ve harddisk soketi gorevi goruyor fakat tam olarak ne dendigini bilmiyorum. Bilen var mi acaba? Simdiden tesekkurler.
[MENTION=1]Deepblue[/MENTION] [MENTION=210935]Terk-i Diyar[/MENTION]

6cf2f62c9271132ceb24ceac937ac5f3.jpg

4e9af1a267044db0c59ab3aa8170437c.jpg

ecb923fe426c9b4f3d2e8b199720e872.jpg

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
İlk resimde elinde tuttuğun kısımda yazıyor ne olduğu. "HDD Board"

Hahahaha :D Gerçekten de yazıyormuş, sen söylemesen inan ki dikkat etmezdim abi :D Teşekkür ederim bilgilendirmen için, bu parçayı nereden alabilirim ona bakayım şimdide :D

Geri