• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bu League Of Legends Korea Server Nedir?

Umuthan55

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
17 Kas 2013
Puanı
1
SKT T1 ve TPA takımlarının oynadığı rivayet edilen korea serverına nasıl girebiliriz bilen bir arkadaş bizimle paylaşabilir mi?

TPA takımı çinde oynamaktadır şuan ek olarak Korede oyunlara üyelik almak için KSSN dediğimiz Korean social security number kullanılır .. Tc kimlik no ile üyelik alıyormuşssun gibi düşün ve şuan piyasada kssn bulman oldukça zor diyelim ki buldun Kore serverında pingin büyük ihtimalle 300 den fazla olur ve oynayamassın :( Yani üzgünüm izlemekle yetinmek zorundasın ...

Abi ben SKT ile OMG'nin maçını izledim, SKT varya adamlar döktürdü resmen döktürdü.İzlemekten acayip keyif aldım!

imkansız diye bişey yoktur kssnleri bulup giriyoduk silkroada sende halledersin çok zor bişi olduğunu düşünmüyorum.

TPA takımı çinde oynamaktadır şuan ek olarak Korede oyunlara üyelik almak için KSSN dediğimiz Korean social security number kullanılır .. Tc kimlik no ile üyelik alıyormuşssun gibi düşün ve şuan piyasada kssn bulman oldukça zor diyelim ki buldun Kore serverında pingin büyük ihtimalle 300 den fazla olur ve oynayamassın :( Yani üzgünüm izlemekle yetinmek zorundasın ...

Hevesim kursağımda kaldı :(

Geri