• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bu Microsoft hesabı yok.(Hesap Mail Adresi Sorunu)

Aktiflik
K.Tarihi
18 Mar 2015
Puanı
0
Merhaba arkadaşlar.
Uzun bir aradan sonra silkroad r'ye yeniden başladım.4 yıl önce açtığım heabımla bir süredir oynuyorum fakat bu hesabın e mail'ini 4 yıl önce almıştım ve bu e mail'e o zamandan beri hiç girmedim.bir gireyim bakayım dediğimde ise bu microsoft hesabı yok hatasıyla karşılaştım.benim bu e mail'i bildiğim kadarıyla kurtarma şansım yok.bu hesabı kesinlikle satmayı düşünmüyorum zaten.güvenlik açısından bir sıkıntı oluşur mu sizce? çünkü birincil şifremi değiştirme şansım yok hiçbir zaman çünkü şifreyi değiştirmek istediğimde bu olmayan hesaba yollayacak ve bu maile giremediğim için hesap direk ölecek.bu çarla kendi bilgisayarım hariç hiç bir yerde oyuna girmiyorum.görüşlerinizi merak ediyorum.

Microsoft un yaptigi sacmalik benimde basima geldi charin e maili adresi ne ise o adresle tekrar kayit ol outlook.com dan mail gelicek :D

Microsoft un yaptigi sacmalik benimde basima geldi charin e maili adresi ne ise o adresle tekrar kayit ol outlook.com dan mail gelicek :D
öncelikle yorum yaptığınız için çok çok teşekkür ederim.
bir şey daha sormak istiyorum.hesabımın kayıtlı olduğu e mail'in sonu outlook.com değil, gmail.com.yani outlook dan yeni adres alırsam nasıl gelecek dediğiniz mail.ya gelmezs ?
korkuyorum çünkü emek verdim şu anki karakterime.biraz daha detaylı anlatırsanız çok memnun olurum.
ilginiz için teşekkürler.

Anladığım kadarıyla açtığın mail adresin giriş yapmadığından dolayı silinmiş. Birebir aynısını tekrar açabilirsen o adrese şifre değiştirmek için mesaj tekrar düşecektir. Fakat mail sorununu çözemedim ilerde şöyle bir sorunla karşılaşabilirsin. oyuna giriş yapınca 2. bir kod yazılıyor o kod bazen durduk yere değişebiliyor. o kod değiştiği zamanda mail adresi olmadan o kodu düzeltemiyorsun. yani chara artık ulaşamıyorsun benim başıma geldi. umarım yardımcı olabilmişimdir

Anladığım kadarıyla açtığın mail adresin giriş yapmadığından dolayı silinmiş. Birebir aynısını tekrar açabilirsen o adrese şifre değiştirmek için mesaj tekrar düşecektir. Fakat mail sorununu çözemedim ilerde şöyle bir sorunla karşılaşabilirsin. oyuna giriş yapınca 2. bir kod yazılıyor o kod bazen durduk yere değişebiliyor. o kod değiştiği zamanda mail adresi olmadan o kodu düzeltemiyorsun. yani chara artık ulaşamıyorsun benim başıma geldi. umarım yardımcı olabilmişimdir

ilgin için teşekkür ederim öncelikle.

evet aynı isimde hesap aldım fakat şimdi de karşıma

Bize aşırı korumacı diyebilirsiniz, ama xxxxxxxx@gmail.com adresinin size ait olduğundan emin olmamız gerekiyor
Devam edebilmek için posta kutunuzda Microsoft hesabı ekibinden gelen iletiyi bulmalısınız. Sonra iletideki yönergeleri izleyerek hesabınızı ayarlama işlemini bitirin.

bu çıkıyor karşıma.altta da link var 'e postayı gönder' diye.e ben zaten hesaba giriş yapamıyorum ki.hesaba girsem zaten bu olaya gerek kalmazdı.dediği linke tıkaldığımda ;
E-posta gönderildi
Microsoft hesabı ekibi xxxxxxxxxx@gmail.com gelen kutusuna bir ileti gönderdi. Bu ileti posta kutunuzda yoksa, birkaç dakika içinde yeniden bakın veya önemsiz postalarınızı kontrol edin.

bu çıkıyor karşıma.ya ben zaten hesaba giremiyorum kıt mı bunun kafası e postanı kontrol et diyo.

bir şey daha var.yukarıdaki arkadaş hesabın gmail kısmını outlook.com olarak yazıp yeniden almamı söylemiş.hangisini yapacağı şimdi kafayı yiyicem ya.
bize aşırı korumacı diyebilirsinz.senin korumacılığnı ben...

----------

arkadaşlar çok yardıma ihtiyacım var.çok sevinirim cevap yazarsanız.

----------

bir de rica ediyorum birazcık daha açık yazarsanız çok sevinirim.

gamil kısmını outlook yaparsan olmaz onu birkere aklından sil onu söyleyen arkadaş yanlış söylemiş. gelelim maili kontrol et noktasına. orda sana şunu söylüyor kurtarmak istediğin mail adresinin bilgilerine ulaşman için yedek mailine e posta attık oradan girip şifre değişimi vs yapabilirsin demek istiyor. kurtarma mailini hatırlamıyorsan yine eski maili geri alamazsın. umarım yardımcı olmuşumdur.

gamil kısmını outlook yaparsan olmaz onu birkere aklından sil onu söyleyen arkadaş yanlış söylemiş. gelelim maili kontrol et noktasına. orda sana şunu söylüyor kurtarmak istediğin mail adresinin bilgilerine ulaşman için yedek mailine e posta attık oradan girip şifre değişimi vs yapabilirsin demek istiyor. kurtarma mailini hatırlamıyorsan yine eski maili geri alamazsın. umarım yardımcı olmuşumdur.

çok teşekkür ederim.istediğim cevabı aldım.son bi şey daha sormak istiyorum sadece.ben bu çarın şifresini kendim değiştirmek istemediğim sürece (kimse bilmiyo benden başka ) bir sıkıntı olur mu bu durum benim için çünkü bu mailin silindiğini öğrenmem çarla yeniden oynamaya başladıktan kısa bir süre sonra oldu.çarı satmam öz konusu olmayacak zaten.

Geri