• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bu Nasıl Şaka Ya (:

adamların şakaları bile gelişmiş, bizde biri çıkar adamın üstüne su döker

ben dinazor gibi şeylerden tırsarım onun gerçek olmadığını bilsem bile kalp atışım tavan yapar :D

Son düzenleme:
kardeş sen yap o zaman bıktm ben bu türkiye yorumlarından oturdugumuz yerden eleştirip duruyoruz iş yapmaya gelse kimse elini taşın altına koymaz

Bizim türk insanımız olsa bu dinazorun üzerine atlar boğuşmaya girer :D şaka bir yana kendimi bu adamın yerine bir an koydumda yok lan ben kesin kalp krizi geçirir ölürdüm. :D

Geri