• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

bu programları açacak telefon lazım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xSuBaTx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xSuBaTx

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2012
Puanı
111
tango viber whatsapp bunları kaldıran bi telefon arıyorum ucuza bildiğiniz telefonlar varsa önerirmisiniz marka model önemli değil ama tabi ki öncelik samsung

ya şimdi yurtdışında kuzenime mal gönderiyorum ürünlerin resmini çekip yolluyorum bunları açıcak en ucuz telefon lazım bana :)

ya şimdi yurtdışında kuzenime mal gönderiyorum ürünlerin resmini çekip yolluyorum bunları açıcak en ucuz telefon lazım bana :)

Bunları açacak en ucuz telefonu alırsan en pahalı sıkıntıları ve acıları tadarsın :))

Geri