• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bu puanla ne yapılır

Adventurous

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
10 Eyl 2009
Puanı
97
Teknik Makine mezunuyum bu yıl ki puanım bu

bilgili olanlar varsa söylerse iyi olur bu puanlarla neler okumamı tasfiye edersiniz ;)

psysn.png

Benimde MF-1 233 bi boka yaramıo :D Bu Y-Ygs felan ne tam olarak, yerleştirme puanı die mi başında Y var?

imkanın varsa 1 yıl daha bekle derim, fakat istediğin bölüm ney ?
Hacı ben şimdi 2senelik geçiş hakkım var kayıt olucam herhangi bir istanbulda üniye sonra dondurucam,hakkımı kaybetmemek için.Bu ayın 8inde astsubaylık mülakatına giricem kazanırsam gidicem kazanamazsam seneye hazırlanıcam 4 yıllık biyere yine olmadı son olarak kayıt yaptırdığım 2seneliğe gidip DGS den 4 yıllığa geçiricem. Nasıl iyi plan demi?

o puanla bu içilir :D
pt4z5.jpg
[/url][/IMG]
dalga geçmek gibi olmasın da kaydırma felan mı yaptın çünkü puanın biraz anormal :D

o puanla 4 yıllık olmaz zeyd özel olur anca paran varsa git yoksa 1 yıl daha bekle dershaneye gitmedinmi la sen

Bu puanla hiçbir şey okuyamazsın yanlış anlama ama. Bence seneye tekrar hazırlan.

Hacı ben şimdi 2senelik geçiş hakkım var kayıt olucam herhangi bir istanbulda üniye sonra dondurucam,hakkımı kaybetmemek için.Bu ayın 8inde astsubaylık mülakatına giricem kazanırsam gidicem kazanamazsam seneye hazırlanıcam 4 yıllık biyere yine olmadı son olarak kayıt yaptırdığım 2seneliğe gidip DGS den 4 yıllığa geçiricem. Nasıl iyi plan demi?

Hangi astsubaylık mülakatlarına giriceksin?

Geri