• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bu saatlerde evde tek yapılabilecek yiyecekler :D

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Miav
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Miav

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Ara 2015
Puanı
76
Genelde düzenli yemek alışkanlığım yok gece 1/4 arası saatlerde baya acıkıyorm günde 1 / 2 öğün yemek yiyorum

Ekmek arası yemekten bıktım :pispis

tek basıma neler yapabilirim bu bimdeki köfteler felan var onlardan alsam neye göre yapabilirim o.O

illa ki yemek olarak bakmıyorsan, atıştırmalık epey bir şey var.
Ben genelde tost yapıyorum veya varsa kalan yemek onu ısıtıyorum. :) Tost seri ve güzel bence.
Ayrıca dışarıdan çorba,kokoreç,tantuni gibi şeyler sipariş verebiliyorsan onlarda olabilir.
Edit: Ekstra olarak hafif istersen, çiğ köfte :)

Son düzenleme:
Bu saatlerde yemek yeme bence :)
Pek sağlıklı olmuyor biliyorum fakat düzenli yemek alışkanlığım pek yok

illa ki yemek olarak bakmıyorsan, atıştırmalık epey bir şey var.
Ben genelde tost yapıyorum veya varsa kalan yemek onu ısıtıyorum. :) Tost seri ve güzel bence.
Ayrıca dışarıdan çorba,kokoreç,tantuni gibi şeyler sipariş verebiliyorsan onlarda olabilir.
Edit: Ekstra olarak hafif istersen, çiğ köfte :)

Biraz bulunduğum konum kırsal kesim ilçe vilayetin dışındayım pek gece saatlerinde açık restorant bulmak mümkün olmuyor çiğ köfte hazır tercih ediyordum lavaş ile midemi baya bi bozdu bıraktım tosttanda bıktım kendim becerebileceğim kısa ve pratik bişeyler arayışındayım :)

Geri