• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bu Sabah Derin Maziiiii

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ZACA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ZACA

Aganigi Naganigi
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Eyl 2011
Puanı
440
Bu sabah 7 gibi kendiliğimden kalktım normalde imkanı yok kalkamam o saatte. Gözüme ilk çarpan bilgisayarım oldu, derin bir geçmişe daldım. Babam vefat etmeden önce ilkokul yıllarımda uyuyor numarası yapıp, babam işe gider gitmez erkenden kalkıp Silkroad'a girebilmek için bilgisayarımı açtığım o yıllar. Ardından Ong taxi arayıp, karakterimi ölmeyecek sağlam bir yere çektikten sonra tekrar uyumaya devam ettiğim o yıllar. Gerçi yatağa yatar yatmaz karakterim ölmüş ya da adam partiden atmış oluyordu ama olsun zevkliydi işte, sanırım çok özledim.
Sizle paylaşmak istedim işte, uzun zamandır giremiyordum foruma. Eskiler özleniyor ya size tavsiyem elinizde varken değerini bilin bazı şeylerin; Ailenizin,arkadaşlarınız, eğlencenizin, kısacası her şeyin.... Sonra çok geç olabiliyor.
:shm:​

Son düzenleme:
O değilde sen nerdesin olum nerelerdesin sen

Bende aynı şekilde, her sabah kalktığımda odamda ilk göz göze geldiğim şey o ilk aldığım bilgisayarın monitörü. İlginç ama atamadım onu nedense onunla aramda ilginç bir bağ oluşmuş sanki o bir parçam olmuş kaç defa kaldırıp götürmeye niyetlensem de yok olmadı hep eski yerine getirip geri bıraktım. Bende sen gibi sene 2002-2003 yılları o zamanlar 2000 senesinde ki krizden en ağır hasarı alarak işletmesini kapatmak zorunda kalanlardan binlerce kişiden biriydik. O zamanlar daha Ortaokula yeni geçtim bilgisayar ile okulda tanışmıştım. Ve öyle yapıp böyle edip zar zor geçinen ailemize o bilgisayarı aldırmıştım. Babam içtiği sigarayı bırakmıştı, Annem ise her Anne gibi kötü günler için sakladığı o birikiminden bir köşesinden bir ucundan yavaş yavaş kopartmaya başlamıştı. Uzun lafın kısası Zafer' bende bakıp bakıp hayatımı mahveden o bilgisayar ile yüz yüze geliyorum. Neden onun yüzünden ders çalışmadım, onun yüzünden bir çok kez ailemi, arkadaşlarımı üzdüm veya açıkçası sattım.(Gezmeye çağırdıklarında işim var dedim.) Ve onu kaldırıp atmaya kalktığımda aklıma gelen hep bu olaylar olduğu için yüzleşmek ve PİŞMAN olmamak her zaman en iyisi. - Ya bunları hiç yaşamasaydım? Şuan nasıl bir yaşantım olurdu bilemiyorum. Ama bildiğim her ne olursa olsun şuan ki yaşantımdan hatta yaşamaktan mutluyum. Ve bana göre mutlu olmak için sadece fani olmak yeterli, sebep-amaç gerekmiyor. Bazen nefes alıp verirken bile başarabiliyorsun bunu.. Kısacası Anı Yaşa, öyle mazi' yi hatırla ama hiç bir zaman keşke! Bunu söyleme.

:cry::cry::cry::cry::cry:

7Mr5yQR.jpg

O değilde sen nerdesin olum nerelerdesin sen
Ben hep evdeyimde, siz yoksunuz ancak sosyal medyadan takip edelim Hakan Beyi. :D
- - - Güncellendi - - -

zafer 6 paket siğara borçalndın bana :( nerdesin sen hiç aramıyorsunda beni

Senide takip ediyorum her akşam masa ohh iyisin. :D

- - - Güncellendi - - -

Bende aynı şekilde, her sabah kalktığımda odamda ilk göz göze geldiğim şey o ilk aldığım bilgisayarın monitörü. İlginç ama atamadım onu nedense onunla aramda ilginç bir bağ oluşmuş sanki o bir parçam olmuş kaç defa kaldırıp götürmeye niyetlensem de yok olmadı hep eski yerine getirip geri bıraktım. Bende sen gibi sene 2002-2003 yılları o zamanlar 2000 senesinde ki krizden en ağır hasarı alarak işletmesini kapatmak zorunda kalanlardan binlerce kişiden biriydik. O zamanlar daha Ortaokula yeni geçtim bilgisayar ile okulda tanışmıştım. Ve öyle yapıp böyle edip zar zor geçinen ailemize o bilgisayarı aldırmıştım. Babam içtiği sigarayı bırakmıştı, Annem ise her Anne gibi kötü günler için sakladığı o birikiminden bir köşesinden bir ucundan yavaş yavaş kopartmaya başlamıştı. Uzun lafın kısası Zafer' bende bakıp bakıp hayatımı mahveden o bilgisayar ile yüz yüze geliyorum. Neden onun yüzünden ders çalışmadım, onun yüzünden bir çok kez ailemi, arkadaşlarımı üzdüm veya açıkçası sattım.(Gezmeye çağırdıklarında işim var dedim.) Ve onu kaldırıp atmaya kalktığımda aklıma gelen hep bu olaylar olduğu için yüzleşmek ve PİŞMAN olmamak her zaman en iyisi. - Ya bunları hiç yaşamasaydım? Şuan nasıl bir yaşantım olurdu bilemiyorum. Ama bildiğim her ne olursa olsun şuan ki yaşantımdan hatta yaşamaktan mutluyum. Ve bana göre mutlu olmak için sadece fani olmak yeterli, sebep-amaç gerekmiyor. Bazen nefes alıp verirken bile başarabiliyorsun bunu.. Kısacası Anı Yaşa, öyle mazi' yi hatırla ama hiç bir zaman keşke! Bunu söyleme.

Pöööh pöööh pööh :D

- - - Güncellendi - - -

Artık Fethiye benim için bitti, bu arkadaş beni çıkartmış tüm hesaplarından herkes duysun :D

Geri