• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bu Şarkıyı Hatırlayan Tek İnsan Değilimdir

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Lisra
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Lisra

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
5 May 2012
Puanı
45
Küçükken abim sürekli bu şarkıyı dinlerdi. Geçen şans eseri Number 1'da çıktı çocukluğum gözüme geldi bir an

Not:Evet biliyorum şarkı benle aynı yaşta

Evet hatırlıyorum bizim bi aile dostunda bunun kaseti vardı kaset çalarda açar dinlerdik hey gidi be :D

bu şarkının adını bilen varmı çok hoşuma gitti bilen varsa yazabilir mi ?

Eve internet bağlandığı günden beri yılda 1 defa dinlerim :)

Dupsted Sevmem ama fena olmamış sanki :)

Son düzenleme:
Eskiden N1'da müzik çalıyorlardı;

şimdi ise sadece gençleri tatmin etmeye yönelik, bir iki tıngırtı yayınlıyorlar sabah akşam.

Eskiden N1'da müzik çalıyorlardı;

şimdi ise sadece gençleri tatmin etmeye yönelik, bir iki tıngırtı yayınlıyorlar sabah akşam.
Evet maalesef böyle oldu. Radyo da ise nadiren güzel şarkılar çıkıyor ama çok nadir. Geçen bir açtım "California Love" çalıyordu sonra bir daha bulamadım.

Geri