• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bu sınavsız geçiş nasıl yapılıyor?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Screwy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Screwy

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Eki 2011
Puanı
175
Arkadaşlar merhaba

Şimdi ben ticaret meslek lisesi mezunuyum ve 2 yıllık geçiş hakkımı kullanmak istiyorum bunun için hangi yolları izlemem gerekiyor. Birde ben ticaret meslek lisesi mezunuyum ama bilgisayar programlamacılığı veya grafik tasarıma sınavsız geçiş yapabilir miyim?

Ösym nin sitesine girdim bilgilerimde 30 tane tercih yeri var baktım ama sınavsız geçiş hakkımı nasıl kullanacağım konusunda bilgi alamadım. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa memnun olurum.

Resul ticaret meslekten başka bölüme sınavsız geçişi bence en iyi okulundan öğrenebilirsin,burada sana ancak fikirlerimizi söyleyebiliriz ve kendi düşüncem sınavsız geçişte mevcut bölümün üzerinden devam edebilirsin ve ösym sitesindeki acemiliği bende yaşadım 30 tane tercih kutucuğu var hepsinimi doldurmalıyız,nasıl yapmalıyız vesayre açıklayıcı bir bilgi yok.En iyisi okula gidip danışmak.Bir kaç güne gidip yardım istiyeceğim. :)

Öyle yapıcam mecbur napalım. İlkokul ne iyiydi okuldan eve gider şeylik yapar geçirirdik günleri. Niye büyüdük biz ya :( :)

Geri