• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bu sistem ile PUBG oynayabilir miyim?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Celahir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Celahir

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
25 Ağu 2014
Puanı
18
Merhaba arkadaşlar,

Bu sistem ile PUBG oynayabilir miyim sizce?

İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-3210M CPU 2.50 Ghz
Bellek: 8192 Mb Ram
Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000(Yaklaşık Top Bellek:4095 MB yazıyor)

Pek anlamıyorum beyler o yüzden sormak istedim boşuna da almak istemiyorum steam üzerinden.

Hangi Pubg?

Mobile mi, Lite mi yoksa Steam mi?

Merhaba arkadaşlar,

Pek anlamıyorum beyler o yüzden sormak istedim boşuna da almak istemiyorum steam üzerinden.
Pubg steam için yetersiz ekran kartı oyuna girebilsende fps yetmiceği için donup kalırsın adam karşısında pc kitlenir.. Ama tavsiyem pubg mobil oynayın ona yeter..

- - - Güncellendi - - -

Steam üzerinden alacam eğer kaldırır derseniz hazır indirimdeyken
Bir arkadaşının steam hesabı varsa onunla girip dene kaldırıyormu bak ama ekran kartın yetersiz geldi bana..

Pubg lite oynanır fakat normal pubg oynanması çok zor. Kaldırmasına kaldırır mı derseniz evet, fakat akıcı bir oyun oynayabileceğinizi hiç sanmıyorum. Arkadaşınızın steam hesabı üzerinden indirip denemenizi öneririm

Aynen arkadaşların söylediği gibi Lite oynarsın ama Steam çok çok zor ayarları en düşüğe alsan bile kasmalar donmalar olur hiç bir zevk alamazsın.

Merhaba. FPS oyunlarında iyi fps almak için ve (fps drop) yememek için 8 gb ram yetersiz malesef 16 gb ram (dual channel) olmasını tavsiye ederim. . Ayrıca işlemci ve ekran kartıda yetersiz görünüyor. PubG Mobile oynayabilirsiniz ama mobile versiyonunda çok fazla hile var ve bu durum malesef oyundan soğutuyor. Oynayınca farkedeceksiniz. PubG Lite oynayın bence. İlerde iyi bir sisteme geçtiğinizde steam versiyonunu oynarsınız. Buna ek olarak iyi bir sisteme sahip olmanız halinde kullandığınız internetinde iyi olması gerekmekte. İnternet sağlayıcınız yine oyun performansını etkiler. Oyunda yaşamanız muhtemel sorunlardan biri olan (Packet Loss) internet kaynaklıdır.

Merhaba. FPS oyunlarında iyi fps almak için ve (fps drop) yememek için 8 gb ram yetersiz malesef 16 gb ram (dual channel) olmasını tavsiye ederim. . Ayrıca işlemci ve ekran kartıda yetersiz görünüyor. PubG Mobile oynayabilirsiniz ama mobile versiyonunda çok fazla hile var ve bu durum malesef oyundan soğutuyor. Oynayınca farkedeceksiniz. PubG Lite oynayın bence. İlerde iyi bir sisteme geçtiğinizde steam versiyonunu oynarsınız. Buna ek olarak iyi bir sisteme sahip olmanız halinde kullandığınız internetinde iyi olması gerekmekte. İnternet sağlayıcınız yine oyun performansını etkiler. Oyunda yaşamanız muhtemel sorunlardan biri olan (Packet Loss) internet kaynaklıdır.

Teşekkürler yorum için Lite versiyonunu nereden indirebilirim ?

Teşekkürler yorum için Lite versiyonunu nereden indirebilirim ?

https://lite.pubg.com/tr/ Bu adresten indirebilirsiniz lite versiyonunu. Siteye giriş yaptığınızda sağ üstte indir butonunu göreceksiniz. Oyunu indirdikten sonra 3 adet yardımcı program var oyunun daha stabil çalışmasını sağlayan onlarıda indirip bilgisayarınıza kurun. Programların kurulumu tammalandıktan sonra oyunun kurulumunu yapın.

https://lite.pubg.com/tr/ Bu adresten indirebilirsiniz lite versiyonunu. Siteye giriş yaptığınızda sağ üstte indir butonunu göreceksiniz. Oyunu indirdikten sonra 3 adet yardımcı program var oyunun daha stabil çalışmasını sağlayan onlarıda indirip bilgisayarınıza kurun. Programların kurulumu tammalandıktan sonra oyunun kurulumunu yapın.
Çok teşekkürler hocam

Merhaba arkadaşlar,

Muhtemelen işlemcinin nesli biraz düşük olmasına ragmen,laptop ısınana kadar düşük ayarlarda oynatıcaktır,daha sonrası ekran kartı olmadığı için yani onboard yük işlemciye binicek pc çabuk ısınıcaktır.

Muhtemelen işlemcinin nesli biraz düşük olmasına ragmen,laptop ısınana kadar düşük ayarlarda oynatıcaktır,daha sonrası ekran kartı olmadığı için yani onboard yük işlemciye binicek pc çabuk ısınıcaktır.

Hocam en düşük ayarlarda donmadan oynatırsa yine alır oynarım sıkıntı etmem de sanırım donma yapar

Geri