• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bu site, sizi "silecek!"

Adventurous

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
10 Eyl 2009
Puanı
97

Tüm hesaplarınızı silmenin kolay yolu.

Hesabınızı silmek için bin dereden su getirten sitelere karşı en büyük yardımcınız, işte bu site!

İnternet üzerindeki hesaplarınızı silmek kolay iş değil. Sosyal medya hesaplarınızı silmek kadar, online ticaret sitelerindeki hesaplarınız da ileride başınıza dert olabilir. Ancak, Justdelete
isimli web sitesi, kullanıcılara, pek çok sitedeki hesaplarını silmesi için yardımcı oluyor.

Sitede hesap açan kullanıcılar, isimlerinin geçtiği URL adreslerini girerek, bu sitelerdeki kayıtlarının silinmesini sağlayabiliyorlar. Ancak Justdelete , her hesabı silemiyor. Siteleri, kolay, zor veya imkansız olarak kategorilendirmiş. Örneğin, Facebook, Foursquare, Dropbox ve Feedly gibi sitelerdeki hesaplarınız kolayca silinebiliyor. Dolayısıyla, Facebok'ta veya Foursquare'deki hesabınızı silmek için onlarca menü, seçenek ve emin misiniz sorgusu arasında boğuşmanıza gerek kalmıyor.

Bazı siteler ise, kullanıcının hesabının silinmesinde zorluk çıkarabiliyor. Bu siteler, zor kategorisinde listeleniyor ve garanti verilemiyor. Örneğin Amazon zor kategorisinde yer alıyor. IMDB ve Paypal kolay kategorisinde yer alırken, Pınterest ve Netflix hesaplarını silmek ise mümkün olmuyor.

İnternetteki izlerini silmek ve isminin her yerde görünmesini istemeyenler için kullanışlı bir web servisi olarak birgün ihtiyacınız olabilir.
teknoloji

Son düzenleme:
Adamlar yapmış çok süper bir şey tamamen silliyor. (Facebook hesap dahil)

Teşekkür ederim denicem şimdi bir kaç sitede :)

Ps: Sanırım sadece popüler sitelerde siliyor.Yabancı bir forumda denedim olmadı.

Son düzenleme:
aha dedim kesin ban yedi .konuya girdim yanlış okuduğumu anladım yine de güzel konu :D

Demek oluyor ki paypal güvenli bir barındırıcı değil. :D Paypal kullanıcılarına duyurulur. :D

Saçma saçma açmış olduğum facebookları,hotmail,ask.fm zart zurt herşeyi temizledim. Tekbirşey altından devam artık :)

Bu nasıl site arkadaş az daha face hesabını siliyorsum kafam tavana vurdu yemin olsun :D

ee facebooktaki herhangi birinin linkini versek onudamı silecek anlamadı ben ?

edit şimdi anladım

Son düzenleme:
ARKADAŞLAR MODLAR ADMİNLER BENİM BU HESABIMIN SİLİNMESİ GEREK, sdrakn İSİMLİ ÜYELİĞİMİ SİLDİRMEK İSTİYORUM EĞER GÖNDEREBİLECEĞİNİZ BİR LİNK VARSA BUYRUN YOKSA DİREK SİLMENİZİ İSTİYORUM, SAYGILAR...

----------

ARKADAŞLAR MODLAR ADMİNLER BENİM BU HESABIMIN SİLİNMESİ GEREK, sdrakn İSİMLİ ÜYELİĞİMİ SİLDİRMEK İSTİYORUM EĞER GÖNDEREBİLECEĞİNİZ BİR LİNK VARSA BUYRUN YOKSA DİREK SİLMENİZİ İSTİYORUM, SAYGILAR...

Geri