• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bu Takımla

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Volant
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Volant

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
27 Şub 2011
Puanı
8
Bu Takımla bunu yapabilmek bence bi yetenek siz degerlendirin oyuna 0/2 başladım ve çevirmeyi denedim takımdan biri sadece arkadaşım 2v5 yaptık tıklayınca büyür resim arkadaş death fazla dedi ama maç anca döndü :)

1 phantom fazla almıssın bence zaten ultiside atack speed veriyo onun yerine trinity alabilirsin karsı takımdaki olaf ne yapmış öle :D

ayak koşusu almıyorum ya o yüzden çar yavaşlamasın diye alıyorum orda fazla olan armor itemi oda 1v5 daldıgım için ölmym diye aldım :)

ayak koşusu derken ayakkabıya zaten gerekyok trinity de speed veriyor atacak speed de veriyor 1 phantom fazla almışsın bence

tamam 1phantom fazla diyelim onun yerine armor kıran mı alayım yoksa ne alayım?

Helal olsun cok iyi yapmışsın bende master yi kullanıyorum ama hiç 30+ yapamadım daha :D

tamam 1phantom fazla diyelim onun yerine armor kıran mı alayım yoksa ne alayım?

master yi olduğundan dolayı bence yine hız veren bişi al, trinity force kesin al, onun dışında madred's bloodrazor da olabilir mesela, ki karşıda canı yüksek adamlar varsa çok da işe yarar

Master Yi çok güzel hero ya arkadaşlar item olarak attack ve hız yükleniyorum doğru demi

master yi rehberi isteyen varsa 22 mayısda çekebilirim benim gibi başlarsanız rahat bi 30 + oluyor zaten surr yapıyolar ondan sonra yoksa 50-60 gideri var :)

o olaf benim 29/1 yaptığım bir maçı kaybetmemi sağlayan aniviayı hatırlattı oda full mana crystali dizmişti tam saldırcaz önümüze duvar koyup duruyordu ne kulağını çınlatmıştım onun

Geri