• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bu ürün harika bir şeymiş ???

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ShockWave
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ShockWave

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Eki 2011
Puanı
37
[h=4]Plasti Dip nedir? Plasti Dip sprey nedir? Hangi alanlarda kullanılır?[/h] Plasti Dip Amerika’dan ithal edilen patentli bir lastik kaplama malzemesidir. Bu ürünün en etkileyici özelliklerinden bir tanesi sınırsız kullanım alanının olmasıdır. Plasti Dip genel olarak yıpranmış ve deforme olmuş yüzeylerin düşük maliyetle yenilenmesi amacıyla kullanılmaktadır. Diğer bir kullanım amacı ise renk değişimidir. Bu ürünle beyaz olan otomobilinizi hiç yardım almadan bir kaç saat içerisinde çok düşük maliyetlerle örneğin kırmızı veya siyaha dönüştürebilirsiniz. Üç ay, bir yıl veya üç yıl sonra sökerek yeniden yepyeni bir renk ile de kaplayabilirsiniz. Bu konuda fosforlu, düz ve camo renkler olmak üzere 3 ana gruba ayrılmış geniş seçenekli bir renk kartelamız mevcuttur. Ayrıca Plasti Dip karışıma müsait bir malzeme olduğundan renk seçeneği sınırsıza yakınlaşmaktadır.

Kullanan varsa bilgi verebilirmi ilk defa kullanıcam motosiklet kaskımı boyamada sizce sıkıntı olurmu ?

Senin sayende biraz araştırdım herşeyde kullanılabiliyomuş. Özelliklede Jant larda kullanımını cok sevdim.. Kask a kullanım videosu buldum senin için umarım işine yarar.Mesaj sayım yetmediği için link olarak paylaşıyorum.

youtube.com/watch?v=hBFHE4ha05g

Geri