• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bu Video Hatırlayanlar Silkroad

Silkroad'a ilk başladığımda oyunla ilgili çok video izlerdim buna bir kere rast geldim ve olanlar oldu :D Kadınla ilgili ne hayaller kuruyordum başa alıp alıp izliyordum :D :D

bu ayrı birşey ya ama silkroadın yaptıgı legend 1-2-3-4-5 .. dekrenki trailerileri de çok iyidi

her izleyişimde silkroadda başlamak istiyorum ama olmaz başlamamam lazım :(

----------

benim en çok sevdiğim trailer

:D

Daha sro açılmadan önce arap ırkı ve silahları gösteriliyor sro bitmiş hala arap ırkı yok :D Sro 2 yapcaklarına arap ırkını getirseler birçok oyuncu geri dönerdi

Daha sro açılmadan önce arap ırkı ve silahları gösteriliyor sro bitmiş hala arap ırkı yok :D Sro 2 yapcaklarına arap ırkını getirseler birçok oyuncu geri dönerdi

ya o degil farklık olsun yeter :D arap ırkı yunan başka ırk farketmez ama askerden sonra oynuyacağım oyun isro private oynamam :)

Joymax 90Cap 2x Server açsın direk yarın full+full tam tesisat başlarım

Geri