• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Buda Benim charım :) AnyThngInMys EU west

AnyThngInMyx

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Mar 2011
Puanı
2
Merhaba,
Kendi charımı sizlere tanıtayım dedim :)
okadar lol ile ilgili yorum yaptık kendi charımızı gösterelim :)

bpsk1.png
[/URL][/IMG]
bpspm.png
[/URL][/IMG]
bpsrb.png
[/URL][/IMG]
bpstf.png
[/URL][/IMG]

Buda benim ezik charım :) Eu west isteyen arkadaşlar ekliyebilir

Not: üşenmedim saydım tam 142 tane skin var :/ (2 yıldır oynuyorum arasıra bıraktık tabi)
Riotu fazla feedledim sanırım ama riot ekibinden alışverişlerimin + larını alıyorum diyelim ama yinede fazla para yatırmışım :)

Son düzenleme:
Riot çekersem yapıcağım ilk iş rune page almak, kesinlikle yetmiyor 2-3 tane !!!

O Ezreal'e oynayamadın zaten hemen noobluk hissedersin ^^

Ezreal skini %50 ucuz olarak çıktı 1800 küsür riota. Ama sadece skin yok bu 1800 riot içide, tam olarak detayları bilmiyorum incelemediğim için.

Benim gözümde ezreal'ın o skini ni alan, riota büyük destek çıkmış demek oluyor. Yani sinan sende masum değilsin :)

nerdeyse butun legendry skinler var zatende ez benim para bırıktırıp ılk aldıgım champ benim gözümde ayrı bi yeri var ^^

Maşallah Riot sayende ayakta :D :D

:D :D
oha nekadar harcadın buna ?

nekadar harcadıgımı hesaplamadım ama baya harcadım silkroad ı 2 sene once filan bırakıp charı satınca tek online oyunum bu oldu :)

Riot çekersem yapıcağım ilk iş rune page almak, kesinlikle yetmiyor 2-3 tane !!!

Haklısın. 2-3 taneyle kesinlikle olmuyo bazı arkadaslarım var her oyun runes değiştiriyolar özellikle ranked da olmuyo şart rune page

Son düzenleme:
Haklısın. 2-3 taneyle kesinlikle olmuyo bazı arkadaslarım var her oyun runes değiştiriyolar özellikle ranked da olmuyo şart rune page

Ranked oynarken takımına ve karşındakine göre hero almalısın. Counterlayabilecekken counterlanmanın bir espirisi yok sonuçta... İki rune page hangi heroları sığdırıcan !?

Veya şöyle bir durum var, adamlar premade çıkıyor, botlane gidiyorlar. Hoppaa, ben supp olucaktım, ona göre rune hazırladım. Zaten iki sayfa rune page var. Birisi Top, diğeri Supp... İş iyice sarpasarıyor sonra...

Ranked oynarken takımına ve karşındakine göre hero almalısın. Counterlayabilecekken counterlanmanın bir espirisi yok sonuçta... İki rune page hangi heroları sığdırıcan !?

Veya şöyle bir durum var, adamlar premade çıkıyor, botlane gidiyorlar. Hoppaa, ben supp olucaktım, ona göre rune hazırladım. Zaten iki sayfa rune page var. Birisi Top, diğeri Supp... İş iyice sarpasarıyor sonra...
Aynen öyle rune page kısıtlı olunca counter pick derdi nereye gidiceksin onun derdi normal game neyse ama ranked'da çok sıkıntı yaşanıyor.

Geri