• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bulletstorm

DeePBLaCK

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Tem 2010
Puanı
6
6o1rox.jpg

Oyun Hakkında Bilgi

Uzak geleceği baz alan oyunda konfederasyon, Dead Echo adında elit bir paralı asker birliğinin koruması altındadır. Dead Echo üyesi Grayson Hunt –ki kendisini Steve Blum seslendirmiş- ve Ishi Sato kısa zamanda yanlış taraf için çalıştıklarını fark eder ve birlik komutanlarına ihanet ederler. Sonucunda galaksinin uzak bir köşesine sürgün edilen bu ikiliden Grayson Hunt bizim tarafımızdan kontrol edilecek. Sürgünden yıllar sonra Hunt sarhoş bir uzay korsanına dönüşür. Başından geçen bir olaydan sonra yıldızlar arası zorunlu iniş yaptıktan sonra eski silah arkadaşı Sato ile tekrar bir araya gelir. İkili bir anda bu terk edilmiş gezegende mutant orduları ve et yiyen çetelerce kuşatıldıklarını fark ederler. Hunt ve Sato bir kez daha sırt sırta verip gezegenden sağ salim kurtulmaya ve onları buraya gelmeye zorlayanlardan intikam almaya yemin ederler.

Oyunun Sistem Gereksinimleri

Minimum:
İşletim Sistemi: Windows XP (SP3, Windows Vista (SP2), Windows 7
İşlemci: 1.6 GHz çift çekirdekli bir işlemci Core 2 Duo veya AMD Athlon X2
RAM: 1.5 GB
Ekran Kartı: 256 MB shader 3.0 ekran kartı Nvidia GeForce 7600 GS, ATI Radeon HD 2400 Pro ya da daha iyisi
HDD: 9 GB sabit disk alanı
DirectX 9.0C destekli ses kartı

Önerilen:
İşletim Sistemi: Windows Vista, Windows 7
İşlemci: 2.0 GHz dört çekirdekli bir işlemci
RAM: 2 GB bellek
Ekran Kartı: 512 MB Nvidia GTX 260 veya ATI Radeon HD 4870 serisi ekran kartı ya da dengi

Not:Konu Alıntıdır.

Son düzenleme:
Geri