• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Buna Yakıyoruz Gençler [Hüzün İçerir]

SemihBurak

Ne Mutlu Türküm Diyene!
ViP Üye
Aktiflik
K.Tarihi
17 Kas 2009
Puanı
208
Evde eski CD arşivlerimi karıştırırken karşıma çıktı vay be :cry::fire:)

5xz7s.jpg

Okul hayatımın bitmesinin nedenidir ZSZC. Benim için şimdilerde pişmanlık olsa bile eskiden çok eğlendiğimi hatırlarım. YouTube'da videolarım hala duruyor. ZSZC PoLeMiCk dendiği zaman millet irkilirdi. Çok güzel günlerdi.

Gönül isterdi ki o heyecan o eğlence şimdi olsa ama hepimiz biliyoruz ki artık geçti sadece eskilere bakmakla yetinebilir ne üzücü :(

Şuan balkona çıktım siğara yakıyorum :) o eski günlerin üzüntüsüne

Bende yaktım valla gece :D

Okul hayatımın bitmesinin nedenidir ZSZC. Benim için şimdilerde pişmanlık olsa bile eskiden çok eğlendiğimi hatırlarım. YouTube'da videolarım hala duruyor. ZSZC PoLeMiCk dendiği zaman millet irkilirdi. Çok güzel günlerdi.

ZSZC nin dosyalarıda var, kurulumunu yapıp oynayabilsek keşke ( tabi ki 2007-8-9 senelerindeki ortama göre ) :D

Gönül isterdi ki o heyecan o eğlence şimdi olsa ama hepimiz biliyoruz ki artık geçti sadece eskilere bakmakla yetinebilir ne üzücü :(

Aynen öyle şimdi ne o eski ortamlar var, ne de o eski playerlar..

Mysro ecsro zszc... Blackpearl [emoji28] yak yak yak [emoji16]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Senin her yeni açılan swde nickin zaten :D bide ilk savaştan sonra yeni server tabi :D

piyasadaki serverlar bizi bu yola sürükledi eskiler bilir zszc'de bi ben bi şevko vardık ilk 105 ben olmustum zszc'de evimde bilgisayar yoktu ozamanlar internet cafelerde sürünüyoduk gm her level atladıgımda yanıma bot mobları atiyodu hatta 105 oldugumda gm yanına çekmişti botmu kullanıyosun diye :D he bide ilk sos spearı ben almıştım ve şevkonun krallık tahtınıda ben almıstım :D

piyasadaki serverlar bizi bu yola sürükledi eskiler bilir zszc'de bi ben bi şevko vardık ilk 105 ben olmustum zszc'de evimde bilgisayar yoktu ozamanlar internet cafelerde sürünüyoduk gm her level atladıgımda yanıma bot mobları atiyodu hatta 105 oldugumda gm yanına çekmişti botmu kullanıyosun diye :D he bide ilk sos spearı ben almıştım ve şevkonun krallık tahtınıda ben almıstım :D

ZSZC baya sağlam oyundu galiba keşke oynasaydım hiç oynamadım orda :D

İlk 105Lv olan adam bir çinliydi. Oyun Cap 100 den 105 e yükseldiği zaman yeni bir Client indirilmeye sunulmuştu ve aşırı yüklenmeden dolayı tüm linkler 20-35kb/sn arası bir hızla indirme yapıyordu. Client öğlen 14.30'da yayınlandı, biz Türkler ancak oyuna 22.30-23.00 gibi girebildik ve girdiğimizde gördüğümüz ilk şey Samarkand bölgesinde kasılan bir Glaviecinin çoktan 103Lv olduğuydu. Sonrasında ise o adam 2 gün sonra ilk 105Lv olan karakter oldu. Çok net bir şekilde dün gibi hatırlıyorum. ;)

Sonrada yakmayalım diyorsunuz arkadaş :agla

- - - Güncellendi - - -

Sen ECSRO oynamadın mı be adam ? Tolga olsun diğer forumdakilerin hepsi vardı sen yoktun bak hatırladım :D

Ne işim olur, Silkroad eziklerin oyunu siz eziksiniz ben değilim :D

Bir ara iSRO oynadım azıcık başka hiç bir serverda oynamadım ^^

Zszc kurucuları napıyor acaba şuan kulakları çınlasın biraz kapattılar güzel serveri :D

Geri