• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bunlardan bizim ülkemizde de olsa

XxBLeacHxX

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
8 May 2011
Puanı
151
Böyle yetenekli dansçı lazım ya, gerçekten çok güzel dans, bir birleri ile olan senkronizasyonları ve kareografi on numara :D

<strong>

Rus versiyonu (Galiba)

<strong>

Son düzenleme:
Senin böyle dansçılar istemen libidondan dolayı olabilir :D Çünkü ben farklı bir şey yaptıklarını görmüyorum yada büyük bir yetenek olarak sayılmazlar,yinede iyi çalışmışlar...

Eviniz de çocuklar. Bilgisayarın başına dizilmiş oturuyorlar. Karşınızda youtube da japonlar, koreliler. Çıkmışlar birbirleriyle dans ediyorlar birbirleriyle şakalaşıyorlar. O çocuk aklından geçiriyor. Benim de bir japonum olsa benim de bir korelim olsa diyor. Anne bana niye almıyorsunuz diyor!! bizde niye yok diyor!

Eviniz de çocuklar. Bilgisayarın başına dizilmiş oturuyorlar. Karşınızda youtube da japonlar, koreliler. Çıkmışlar birbirleriyle dans ediyorlar birbirleriyle şakalaşıyorlar. O çocuk aklından geçiriyor. Benim de bir japonum olsa benim de bir korelim olsa diyor. Anne bana niye almıyorsunuz diyor!! bizde niye yok diyor!
Sonra babasida benim oglumun niye bir flutu yok diye isyanlara giriyor :(

Türkiyeye keşke bu kadın gelse;

Aslında bizde de var böyleleri ama desteklenmiyorlar, kurulup 3 ayda dağılıyorlar. Örn: Sözler saçma diyebilirsiniz de dinlediğiniz korece şarkıların çevirilerine bakarsanız çok farklı olmadığını görürsünüz.

Vaaaaay Efsane dönmüş !!!!! :D

----------

Fark yok demiş biri, fark var aslında. Su rus versiyoununda daha sakin yapıyorlar resmen delirtmeyi amaç edinmişler. Gayet akıcı ama yavaş, çok da iyi kırıyorlar bellerini. Ve ayrıca kat kat daha güzeller. Üstüne vücutlarına hasta oldum. Son bir şey daha demem gerekirse, Valeriya bir içim su...

Geri