• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bunu alıyorum (fotoraf makinesi elektronik eşya alışverişten anlayan konuya xd)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan GLaDOS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Genelde GET olan ürünleri tercih etmeye herzaman özen gösterin. Ve yorumları okumayı da ihmal etmeyin. Konunun yorumlarına baktım olumsuz yorum yok(Aldım, gelmedi gibisinden). Ama bu şekilde dolandırılan bir sürü insan var.

Kdv dahil 1500 e geliyor. Hepsiburada da dolandirilma gibi bir ihtimalin yok. Site guvenilir . En kötü olacak şey ise firmanın ürünü tedarik edememesidir. Bu durumda ödediğin para sana iade ediliyor. 26 ekimde led tv aldım .13 gun falan oldu tedarik edememisler. Mesaj attım telefon açtım ilgilendiler. Parayi iade ettiler geri. Kaç defa Özür dileriz diye mesaj attilar bana :) üstüne 100tl hediye çeki yolladilar. :) Fiyatı uygunsa gözün kapalı al derim :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Hepsiburada sitesinden alışveriş yapıp dolandırılan mı var :D

O zaman şimdiden hayırlı olsun diyelim, umarım aldıktan sonra sıkılanlardan olmazsın. :)

Bende 60 d var süper 2 milyar ama tabiki :D Bence 1.200 istiyorsan 550 d alıcaksın :))

Istanbul bilişim piyasadaki en ucuz ve güvenilir firmalardan biridir. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsin.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Geri