• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bunu Kesin Yaptınız

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan FastSpy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

FastSpy

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
5 Mar 2011
Puanı
128
10175027_774342119244485_4936807667148662221_n.jpg

Başta ben olmak üzere eminim herkes yaptı :D :D

bu ne ki alıp evine götüreni gördüm yüzsüzlükta sınır yok :D

Başkasının parfümünü sıkmayı hiç sevmem çünkü tanımadığım yabancı koku ve buna alışmam uzun sürer. Olabildiğince başkasının kokularını kullanmamaya çalışırım

Başkasının parfümünü sıkmayı hiç sevmem çünkü tanımadığım yabancı koku ve buna alışmam uzun sürer. Olabildiğince başkasının kokularını kullanmamaya çalışırım
Bu cocuk harbi piskopat cikti. tipe bak oq qnq sen sikma ben sikarim sana hemde benimkinden 3 metre

ben hoşuma gidersem direkt yürütürüm ne gerek var sıkmaya :D zaten eğer arkadaşımın evindeysem parfüm sıkarak gitmişimdir :D

Kesinlikle yapmadım arkadaşımın malı benim malım nefarkeder israfa

Biz markete gidip sıkıyoduk görevli ezberledi artık bizi kameradan bakıyomuş parfüm reonu burda dedi tamam bi sıkıp çıkıcaz dedik :D işsizliğin bu kadarı

küçükken marketteki parfümleri deneme ayağına sıkardım üstümdeki sigara kokusu geçsin diye :D

Geri