• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bunu yaşayan varmı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Allies*
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Allies*

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
10 Eyl 2011
Puanı
20
arkadaşlar ben bugün sabah uyandığımda ayağım uyuşmuş durumdaydı parmaklarımı hareket ettiremiyodum vurduğumda acıdığını hissettim 1 dakika sonra geçti ve hızlıca kan gittiğini farkettim ayak felcinden korkuyorum en son 3 gün önce olmuştu evdekileri boşuna telaşlandırmakta istemiyorum aranızda daha önce yaşamış olan varmı ?

Koluma oluyor bazen o ovunca kan gidiyor tekrar düzeliyor bi sıkıntı olcağını sanmıyorum sadece üzerine yatıyosun gibi gibi işte nolur nolmaz korkuyorum vs. diyosan yine de bi doktora danış tabi

basit bir uyuşma bu :) bence dünyadaki en akılalmaz işkenci bir insanın ayağını uyuşturup o ayağa tekmeler atmaktır gerçekten çin işkencesinden beter

arkadaşlar ben bugün sabah uyandığımda ayağım uyuşmuş durumdaydı parmaklarımı hareket ettiremiyodum vurduğumda acıdığını hissettim 1 dakika sonra geçti ve hızlıca kan gittiğini farkettim ayak felcinden korkuyorum en son 3 gün önce olmuştu evdekileri boşuna telaşlandırmakta istemiyorum aranızda daha önce yaşamış olan varmı ?

Çok normal bir şey paniğe gerek yok bana sürekli oluyor koluma.Uyandığımda kolum kımıldamıyor ağırlaşmış bi şekilde duruyor öyle ovalayınca düzeliyor. :D

Benimde uyandıktan sonra yıllardır sadece ayak parmaklarıma olur nedense sıkmaya çalışınca kütleme benzeri gibi bişey olur geçer sende sıkıntı yapma bence :)

Geri