• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bunun Şakası Olmaz !!!

Terk-i Diyar

Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
755
İşte Sana İnce Bir Çizgi Yap Tercihini

[video=youtube;oFkw5JFOmHk]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=oFkw5JFOmHk#![/video]

-Bir zamanlar çoğunuz burnunda sümükle dolaşıyordunuz.Oyuncak arabalarınızı birbine vurarak oynuyordunuz.Çarpıştırmaktan keyif alıyordunuz .Şimdi ise birer delikanlı oldunuz.Artık araç başına geçtiniz.Unutmayın trafiğin şakası olmaz bunu göz ardı eden çok delikanlı bu yollarda can verdi.Lütfen yavaş ..
2:25 dk'yı çok dikkatli izleyin o gençlerin hiç biri yok artık.Sevdiklerinize acı yaşatmayın.Başkalarının canlarını yakmayın.
-Dün bunu anlatmaya calışıyordum .
http://www.focushaber.com/sakarya-da-trafik-kazasi-1-olu-h-240118.html
-Ölen gençin kafası ayrı yerden kolu bacağı ayrı yerden toparlandı.Bir insan oğlunun ölebileceği en feci sekilde daha 19 da iken tanıştı.

Böyle bir konu açman iyi olmuş bende o zaman şöyle birşey paylaşayım aslında yerimi bilmiyorum ama benımde motor'a karşı hevesım var baya :)
youtbe'deki açıklamayı okursanız sevinirim...

Böyle bir konu açman iyi olmuş bende o zaman şöyle birşey paylaşayım aslında yerimi bilmiyorum ama benımde motor'a karşı hevesım var baya :)
youtbe'deki açıklamayı okursanız sevinirim...

Kontrolün yoksa binmeyeceksin.
Bende de acayip motor hastalığı vardır ama kontrolüm yoktur. O elim sürekli gaa basar o elimi kullanmayı bir türlü öğrenemedim.
İşte bunun için bindiğim cihaz bu ötesi beni bozar .
ekobis-maxi1.jpg

Motor konusundan özellikle videodaki gibi çoğu kazalar otomobil sürücüleri yüzünden çıkıyor ve yanlış sollama gerçekten büyük bir problem.Bir keresinde biz Bursadan dönerken sol şeritten hızla dönüyoruz ama arabayla ailecek.Sağda bir otobüs firması ne sinyal ne birşey yavaş gidiyor üstelik löp diye sol şeride geçti.Az daha çok feci giriyoduk allahtan araba zınk diye durdu 1 metre kala. E tabi babamda durmaz tıkadı trafiği indi arabadan kavga etti adamla :D Allahtan kapıları kilitliymiş otobüsün, içeride onlarca insan baktı öyle.

ya sakaryada oralar yarış pistleri gibi kullanılıyor çok kaza oluyor oralarda çook

18'in ehliyet için küçük bir yaş olduğunu düşünen tek kişi ben değilimdir diye umuyorum. 18 yaşında biri de ergen sayılır artistik için her şeyi yapar(herkes değil tabii ki ama çoğunluk öyle). Ehliyet alma yaşı en azından bir 22 civarlarına çıkarılsa daha iyi olur.

18'in ehliyet için küçük bir yaş olduğunu düşünen tek kişi ben değilimdir diye umuyorum. 18 yaşında biri de ergen sayılır artistik için her şeyi yapar(herkes değil tabii ki ama çoğunluk öyle). Ehliyet alma yaşı en azından bir 22 civarlarına çıkarılsa daha iyi olur.

17 yaşındayım ehliyetim yok ama ehliyeti olan çoğu insandan daha iyi kullandığıma eminim... Amerika'da ehliyet alma yaşı 16 diye biliyorum.Yaş değil zihniyet değişmesi lazım.
Çok efendim şahin,kartal,murat modifiyesi yapıp kızlara hava atmalar bu ne lan,nasıl bir beyin var...
Demek istediğim sorun yaşta değil başta...

İnsanın kafasında aptallık varsa her yaşta yapar.Misa25 yaşlarında altında şahini mahalle aralarından geçerken cart curt kaydırıp drift çekmeye çalışanlar.İnsan 7sinde ne ise 70indede o oluyor.Bunun artistliği olmamalı.

Şakası olmayan şeylerin en başında tabiki bu gelir , allah korumuş..

videonun hepsini izlemedim ama gördüklerim yetti bana çok feci can vermiş bir çoğu hız yapayım derken allah rahmet eylesin.

Belki diyeceklerimi yanlış anlayanlarınız çıkacak ama hak veren de olacaktır; madem oğlunun serseriliğini yaptığı haylazlığı biliyorsun sen AİLESİN! izin verme sık dişini göster otoriteni.. Sonra çocuğumu şu adam öldürdü diyorlar. Peki senin oğlun orada hız yaparken karşıdan gelen 3 yaşındaki çocuğu ölen ailenin ne hatası ne suçu vardı ? Ben ehliyet alasıya kadar asla arabayı tek başıma kullanmadım kullanmazdım da.. 3 yıldır ehliyetim var ve henüz Allah'a şükür böyle bir hatam olmadı. Hız diyenler için; her şehirde polislerin göz yumduğu hız yerleri var; ille canına susamışsanız gidin orada yapın hızını kimseye zarar gelmesin ölen de kendi ölsün. Zaten oraya giden bunu göze alıyor.

Size geçen yıl yaşadığım bir olayı anlatayım dediğimi daha iyi anlarsınız;

pureLove (Hakan) Fethiye'deki değirmenbaşı'nı bilir. Burası ehliyet alacaklar için test ve sınav alanıdır. Bazı gecelerde şahin'i kapan yarışa gelir. Bizim arkadaş sözde yarış yaparken orada ormanlık alana uçtu her tarafı kırıldı babasının hastaneye geldiğinde ilk sorduğu soru şu oldu: başka birine zarar verdi mi ? Daha sonra çocuk arabayı bırakın elek. bisiklet bile süremiyor. Yasak.. Baba dediğin böyle olacak.. Malını biliyorsa sonuçlarına katlanacak.. Benim en çok kızdığım nokta; kendi oğlu alkolu alsın 2-3 serseri kişi ile hız yapsın sonra suçsuz aileleri yok etsin; çocuğun babası annesi gelsin vay benim oğlum davacıyız filan.. Böyle olacağını bile bile oğlunun altına araba veren zihniyete yazık..

Son düzenleme:
Belki diyeceklerimi yanlış anlayanlarınız çıkacak ama hak veren de olacaktır; madem oğlunun serseriliğini yaptığı haylazlığı biliyorsun sen AİLESİN! izin verme sık dişini göster otariteni.. Sonra çocuğumu şu adam öldürdü diyorlar. Peki senin oğlun orada hız yaparken karşıdan gelen 3 yaşındaki çocuğu ölen ailenin ne hatası ne suçu vardı ? Ben ehliyet alasıya kadar asla arabayı tek başıma kullanmadım kullanmazdım da.. 3 yıldır ehliyetim var ve henüz Allah'a şükür böyle bir hatam olmadı. Hız diyenler için; her şehirde polislerin göz yumduğu hız yerleri var; ille canına susamışsanız gidin orada yapın hızını kimseye zarar gelmesin ölen de kendi ölsün. Zaten oraya giden bunu göze alıyor.

Size geçen yıl yaşadığım bir olayı anlatayım dediğimi daha iyi anlarsınız;

pureLove (Hakan) Fethiye'deki değirmenbaşı'nı bilir. Burası ehliyet alacaklar için test ve sınav alanıdır. Bazı gecelerde şahin'i kapan yarışa gelir. Bizim arkadaş sözde yarış yaparken orada ormanlık alana uçtu her tarafı kırıldı babasının hastaneye geldiğinde ilk sorduğu soru şu oldu: başka birine zarar verdi mi ? Daha sonra çocuk arabayı bırakın elek. bisiklet bile süremiyor. Yasak.. Baba dediğin böyle olacak.. Malını biliyorsa sonuçlarına katlanacak.. Benim en çok kızdığım nokta; kendi oğlu alkolu alsın 2-3 serseri kişi ile hız yapsın sonra suçsuz aileleri yok etsin; çocuğun babası annesi gelsin vay benim oğlum davacıyız filan.. Böyle olacağını bile bile oğlunun altına araba veren zihniyete yazık..

Reis ben bahsettiğin Değirmenbaşı'nda ehliyet alacaklara test sürüşü yapılmasınıda uygun bulmuyorum.Dediğin gibi kontrolü bir kaybettiğin zaman direk ormanlık alan.Koruma vs. hiç birşey yok.

Bizim marketi biliyorsundur.Tam 4 yol ağızı olduğu için Muğla Makas'ında olmayan kazalar bizim orada oluyor.Tek sebep dikkatsizlik ve aşırı hız tutkusu.Modifiyeli şahin'i alan hız yapacağım diye uğraşıyor.

Türkiye'de en çok trafik kazasından can kaybı Muğla'daymış.İlçe olarakta Fethiye'de. :( Herşey aile kontrolünde olması lazım.Yoksa işler bir süre sonra b*ka sarıyor.Sabah facebook'ta dolaşıyordum dananın biri hız yaptığı bir videoyu facebook'a koymuş.Aman ne marifet..Ölse kalsa ailesi direk karşı tarafı suçlar.

Siz siz olun hız merakınız olmasın.Dediğin olayıda biliyorum Sadık abi.Çocuk sakat kalmış diyorlar doğru mu ?

Birtek kendi canlarına kıysalar karşı taraftaki hiç suçsuz insanlarda ailelerde ölebiliyor , ölüp kurtulanlar var ya sakat kalanlar ?

Bir ömür başkalarına muhtaçsın ALLAH korusun.

Dinen de bunun vebali eminimki ağır olacaktır.

Reis ben bahsettiğin Değirmenbaşı'nda ehliyet alacaklara test sürüşü yapılmasınıda uygun bulmuyorum.Dediğin gibi kontrolü bir kaybettiğin zaman direk ormanlık alan.Koruma vs. hiç birşey yok.

Bizim marketi biliyorsundur.Tam 4 yol ağızı olduğu için Muğla Makas'ında olmayan kazalar bizim orada oluyor.Tek sebep dikkatsizlik ve aşırı hız tutkusu.Modifiyeli şahin'i alan hız yapacağım diye uğraşıyor.

Türkiye'de en çok trafik kazasından can kaybı Muğla'daymış.İlçe olarakta Fethiye'de. :( Herşey aile kontrolünde olması lazım.Yoksa işler bir süre sonra b*ka sarıyor.Sabah facebook'ta dolaşıyordum dananın biri hız yaptığı bir videoyu facebook'a koymuş.Aman ne marifet..Ölse kalsa ailesi direk karşı tarafı suçlar.

Siz siz olun hız merakınız olmasın.Dediğin olayıda biliyorum Sadık abi.Çocuk sakat kalmış diyorlar doğru mu ?

Hakan'ım saat 12'den sonra aşıklar tepesine git; her pislik orada.. orada başlayan gazlar değirmen başında bitiyor. 2 hafta önce geldim kız arkadaşımla beraber. Maksat gezdirmekti saat 10'da çıkarttım oraya bir daha tövbe dedim.. Fethiye'deki şu serseri tipliler yüzünden ben şahin ve doğan dan soğudum.

Çocuk en son Antalya da fizik tedavi görüyor diye duydum ki ondan sonra da haber alamadım zaten

Hakan'ım saat 12'den sonra aşıklar tepesine git; her pislik orada.. orada başlayan gazlar değirmen başında bitiyor. 2 hafta önce geldim kız arkadaşımla beraber. Maksat gezdirmekti saat 10'da çıkarttım oraya bir daha tövbe dedim.. Fethiye'deki şu serseri tipliler yüzünden ben şahin ve doğan dan soğudum.
Çocuk en son Antalya da fizik tedavi görüyor diye duydum ki ondan sonra da haber alamadım zaten

Aşıklar tepesine hiç gitmedim , bu dediklerini duyduktan sonra hiç gitmem zaten. :D Fethiye'de çavo çok yav. :(
-Çocuğa çok üzüldüm..Allah ailesine ve yakınlarına sabır versin.

Geri