• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Burak Oyunda ! Oynarken güldüren kanal !

Aktiflik
K.Tarihi
18 Kas 2012
Puanı
2
317135858371000

Selam olsun dostlar. Ben Burak. Youtube kanalımda popüler olan oyunlardan ve benim sevdiğim oyunlardan aldığım videoları paylaşıyorum. Yalnızca video paylaşımı değil ayrıca oyun çekilişleri de oluyor size katılıp birbirinden güzel oyunlar kazanabilirsiniz ! Çok uzatmadan videolara geçelim.

15711.png

Bölüm 1

Açıklama

Merhaba arkadaşlar ilk gece hayatta kalmayı gösterdim bu video'da küçük bir kulübe yaptım survival bundan devam edeceğim.

15711.png

Bölüm 2

Açıklama

Merhaba Arkadaşlar ! Yeni survival bölümü ile karşınızdayım bu bölümde madene indik,dungeon bulduk,creeper'lar ile uğraştık,sınırsız su kaynağı yaptık,yün topladık...İyi Seyirler.

15711.png

Bölüm 3

Açıklama

Merhaba Arkadaşlar ! Yeni Bölümde madene inip güzel madenler çıkardık,zombileri öldürdük,creeper'lar ile yine uğraştık :D,evi genişlettik....
İyi Seyirler !

15711.png

Bölüm 4

Açıklama

Merhaba Arkadaşlar ! Yeni Bölümde madende uğraştık biraz,enderman bulduk,zombileri öldürdük,ağaç ev girişimleri.:D,tarla yaptık,ray döşedik....İyi Seyirler !

Texture Pack:Soartex Fanver

15711.png

Bölüm 5 - Elmas Bulma Yöntemi

Açıklama

Merhaba Arkadaşlar ! Bugün Minecraft'ta nasıl elmas bulabileceğinizi anlattık,balık tuttuk,kediyi evcilleştirmeye çalışırken uzun bir mücadele oldu :D,ağaç evi gösterdik...Sezon Finali oldu bu bölüm arkadaşlar Minecraft 2-3 gün sonra yine Survival bölümleri devam edecek.

15711.png

Bölüm 6 - Otomatik Hasat Sistemi

Açıklama

[480P Ayarında İzleyin !]Merhaba Arkadaşlar ! Uzun bir aradan sonra kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bildiğiniz gibi 2 bölüm creative çekeceğim demiştim.Bu bölümde Otomatik Hasat Sisteminin nasıl yapıldığını anlattım yeni bölümde Redstone ilgili düzenekler gelecek ardından survival kaldığım yerden devam ediyorum.

15711.png

Bölüm 7 - Nether'da Maceralar

Açıklama

Uzun zamandır bölüm koymuyordum arkadaşlar özür dilerim nedenini videoda açıkladım. İyi seyirler

15711.png

Bölüm 8 - Modern Mimari

Açıklama

Modern Ev yarışması başladı !

15711.png

Bölüm 9 - Its Better Together 1

Açıklama

Yiğit ile birlikte oynayacağız bundan sonra.İyi seyirler.

15711.png

Bölüm 10 - Büyü Masası ve Enderman

Açıklama

Büyü masasını kurcaladık bugün onun dışında değişik olaylarda oldu. :D Hadi iyi seyirler.

15711.png

Bölüm 11 - Its Better Together 2

Açıklama

Enteresan olayların bol bol olduğu bir bölüm iyi seyirler. :D

15711.png

Bölüm 12 - AA AA Zehirlendim, Zehirlendim.

Açıklama

Kameralı sisteme geçtim arkadaşlar artık benide göreceksiniz. :D Audocity sesimi kayıt etmemiş bu yüzden kameranın seslerini kullandım bir daha öyle olmayacak. İyi seyirler :D

15711.png

Bölüm 13 - Wither Skeleton Peşinde

Açıklama

Selamlar Dostlar ! Uzum zamandır bölüm gelmiyordu sonunda geldi. :D Genel olarak bilgilendirme bölümü oldu diyebiliriz daha ekşın olan bölümler önümüzdeki günlerde artık hadi iyi seyirler. :D

15711.png

Bölüm 14 - Nerde bu nether fortress?

Açıklama

Nether'a yerleşip Nether Fortress arayışında girdim laakin bir türlü bulamadım :C İyi Seyirler !

[video=youtube;-2j3uytYFpc]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=-2j3uytYFpc[/video]

15711.png

Bölüm 15 - Banyo Yapımı Ve Pistonlu Sinema Kamerası

Açıklama

Minecraft'da hep sorduğunuz banyonun yapımı ve sinemanın içinde ki kamera hadi iyi seyirler. Abone olmayı unutmayın dostlar !

39809605.png

Moderatörün son düzenlenenleri:
Burak multiplayer çekmeyi düşünüyorsan serverine benide dahil ede bilirmisin

Son düzenleme:
Geri