• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bursalı Tosun'dan 100 lira bayram harçlığı!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xTrip
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xTrip

OldSchool Player
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
28 Tem 2016
Puanı
175
Yüksek kâr vaadiyle binlerce insanı, milyonlarca lira dolandırılan "Tosun" lakaplı Bursalı Mehmet Aydın'ın Ramazan Bayramı'nda mağdur ettiği insanlara 100 lira bayram harçlığı gönderdiği iddia edildi.

mahmet-aydin-in-tutuklanan-korumasi-buyuk-bir-vurgun-daha-yapildigini-itiraf-etti-1522740951.jpg

İddiayı Hürriyet yazarı Ahmet Hakan kaleme aldı. Bugünkü köşesinde 'Tosun'a değinen Hakan şunları yazdı:

"Çiftlikbank'ta binlerce kişiyi dolandırıp Uruguay'a kaçan "Tosun" vardı ya...

Haberler doğruysa...

İşte o "Tosun"...Dolandırdığı şahıslara 100 lira bayram harçlığı göndermiş.

*Olayı duyduğum andan itibaren şu sorunun yanıtını arıyorum:

Bu "Tosun", seçimde aday olsa yüzde kaç oy alırdı?"

Kaynak:
http://bursadabugun.com/haber/bursali-tosun-dan-100-lira-bayram-harcligi-972583.html

Son düzenleme:
Yüksek kâr vaadiyle binlerce insanı, milyonlarca lira dolandırılan "Tosun" lakaplı Bursalı Mehmet Aydın'ın Ramazan Bayramı'nda mağdur ettiği insanlara 100 lira bayram harçlığı gönderdiği iddia edildi.

mahmet-aydin-in-tutuklanan-korumasi-buyuk-bir-vurgun-daha-yapildigini-itiraf-etti-1522740951.jpg

İddiayı Hürriyet yazarı Ahmet Hakan kaleme aldı. Bugünkü köşesinde 'Tosun'a değinen Hakan şunları yazdı:

"Çiftlikbank'ta binlerce kişiyi dolandırıp Uruguay'a kaçan "Tosun" vardı ya...

Haberler doğruysa...

İşte o "Tosun"...Dolandırdığı şahıslara 100 lira bayram harçlığı göndermiş.

*Olayı duyduğum andan itibaren şu sorunun yanıtını arıyorum:

Bu "Tosun", seçimde aday olsa yüzde kaç oy alırdı?"

Yalan haber platformu felanmı oldu burası her gördüğünü duyduğunu , doğruluğunu bilmeden paylaşma mizah sayfaları dalga geçmek amaçlı paylaştı bunu bilgin olsn

Yalan haber platformu felanmı oldu burası her gördüğünü duyduğunu , doğruluğunu bilmeden paylaşma mizah sayfaları dalga geçmek amaçlı paylaştı bunu bilgin olsn

Bölüm gerçek haberler mi ? = Her Telden = Off - Topic

Buyur kaynak: http://www.bursadabugun.com/haber/bursali-tosun-dan-100-lira-bayram-harcligi-972583.html

Benim işim gazetecilik değil haberi gördüm paylaştım işimi bırakıp gerçek mi diye araştırmamı yapim yorumunu (emirini) bu sayfadaki yazara söylersin

@Deepblue bazı insanlar admin felan olmadan emir vermeye başlamış ("doğruluğunu bilmeden paylaşma'') sanırım kendini forum sahibi sanıyor

Son düzenleme:
Bölüm gerçek haberler mi ? = Her Telden = Off - Topic

Buyur kaynak: http://www.bursadabugun.com/haber/bursali-tosun-dan-100-lira-bayram-harcligi-972583.html

Benim işim gazetecilik değil haberi gördüm paylaştım işimi bırakıp gerçek mi diye araştırmamı yapim yorumunu (emirini) bu sayfadaki yazara söylersin

@Deepblue bazı insanlar admin felan olmadan emir vermeye başlamış ("doğruluğunu bilmeden paylaşma'') sanırım kendini forum sahibi sanıyor

Konuşma tarzın iyi yönde değişmiş, makam sahibi olup değişeni görünce mutlu oldum :)

Dur knk Bursadabugün.com sahibini arıyorum gerçek haber mi die sonuçta gazeteciyim

Gerçek veya sahte olmasını anlaman için birini veya birilerini araman gerekmez sadece biraz mantıklı ol veya çevrende oynayan varsa sor soruştur.

Haber sitelerinin görevi zaten yalan haber paylaşıp ekmek çıkarmaktır :)

Gerçek veya sahte olmasını anlaman için birini veya birilerini araman gerekmez sadece biraz mantıklı ol veya çevrende oynayan varsa sor soruştur.

Haber sitelerinin görevi zaten yalan haber paylaşıp ekmek çıkarmaktır :)

Haber sitelerinin amacı haber paylaşmak gerçeği araştırmak onların işi benim işim değil ve paylaştığım bölüm offtopic

Geri