• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bütün suncu sahipleri çok önemli ve acil.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan acil123
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

acil123

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
28 Eyl 2014
Puanı
0
Ovh de bulunan bütün sunucularınızın hemen yedeklerini almanız gerekmektedir.
Hepsi teker teker suspend edilmektedir.

Alınsın askıya kalmasın ortalıkta private server.İsro eski haline geri döner belki. :)

Olay ne onu anlamadım ben tam olarak :)

Şuandan sonra pvp swlere birşey yapabileceklerini sanmıyorum bu güne kadar yaparlardı çünki yapabilseler.

Beyler siz ovh diyince aklınıza silkroad knight online private server vs geliyorsa bu konudan bence çıkın,ben sizler için bu konuyu açmadım yüzlerce yedeği olan,reseller, olan bilişim sahibi olan ve binlerce sitesi olan insanlar biran önce yedeklerini almaları için açtım.
Sizler gidin üniverstenize falan çalışın.

Dostum burası bir oyun sitesi ve genelde sunucu diyince insanların aklına genel olarak silkroad private sunucuları geliyor özel şirketlerden kiralanan sunucular.
İşin website boyutu ikinci planda aklına gelir.
Ozaman konu başında belirteceksin website barındıran sunucu sahipleri çok önemli diye ki iş açıklığa kavuşsun.
Burada insanlara üniversitenize gidip çalışın demek yerine sen gidip biraz Türkçe çalışmalısın ;) Olayları açıklama yönün eksik.

Beyler siz ovh diyince aklınıza silkroad knight online private server vs geliyorsa bu konudan bence çıkın,ben sizler için bu konuyu açmadım yüzlerce yedeği olan,reseller, olan bilişim sahibi olan ve binlerce sitesi olan insanlar biran önce yedeklerini almaları için açtım.
Sizler gidin üniverstenize falan çalışın.
Sakamisin ? Neden ovh sunuculari kural disi bisey olmadan suspend etsin ? Ben silkroad dosyalarini kullananlari suspend ediyor sandim o yuzden oyle yazdim.

----------

Vsro sunucuları %90 olarak ovh oluyor ya o yüzden dedim.
Panpa sana alintilamiycaktim yanlskla sana yazdim ☺

Ovh bilgi vermeksizin sunucuları suspend ediyor.Artik EU vatanfasligi istiyor ovh.Bunun için sebebi.Yedeklerinizi almaniz yarariniza olur.

Benim ovh 'de bir makinanın bütün hard diskler silindi bu yüzden 7 sunucu ve içerisindeki silkroad serverlar düştü. Hâla adamlara laf anlatmaya uğraşıyorum zaten tek başıma pazarlıyordum küçük bir işletmeyken battım :)
Yaptığım geri ödemeler yaklaşık 1400 TL civarı. Ve makina 2 aydır kapalı bu arada hâla açılmadı.

Bu arada siz üniversitenize çalışın kısmı ilk olarak güzel tespit :) ikinci olarak cevap hakkı doğdu ben çalıştım ve kazandım. Bu işlere de ara vermedim yani kimsenin üniversiteye çalışmak için buradan çıkması biyerlere kaybolması gerekmiyor :)

Benim ovh 'de bir makinanın bütün hard diskler silindi bu yüzden 7 sunucu ve içerisindeki silkroad serverlar düştü. Hâla adamlara laf anlatmaya uğraşıyorum zaten tek başıma pazarlıyordum küçük bir işletmeyken battım :)
Yaptığım geri ödemeler yaklaşık 1400 TL civarı. Ve makina 2 aydır kapalı bu arada hâla açılmadı.

Bu arada siz üniversitenize çalışın kısmı ilk olarak güzel tespit :) ikinci olarak cevap hakkı doğdu ben çalıştım ve kazandım. Bu işlere de ara vermedim yani kimsenin üniversiteye çalışmak için buradan çıkması biyerlere kaybolması gerekmiyor :)

Nokta..

Geri