• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Büyük denetim noktası [Ödüllü Yarışma]

QuietTouch

Global Mod
Aktiflik
K.Tarihi
12 Nis 2011
Puanı
468
24m8ba1.jpg

Büyük denetim noktası I (18 Kasım-22 Kasım)

Etkinlik zamanında, "kolay seviyedeki Zaman Anafor"na geçerek görevi bitiren ilk 200 Bombom oyuncusu ödül alır.
İlk 200 oyuncu etkinlik zamanında görevi tamamlayarak ödül alırlar. Ödül sadece bir defa alınabilir, öğeler bağlıdır.
Ödülller
1.seviye Matkapx5,1.seviye Tecrübe iksirix3,duble tecrübe kartı(2gün)x1,Nitelik incisi(Lv1-Lv3)x1,Onur Özüx1;

Büyük denetim noktası II (18 Kasım-22 Kasım)

Etkinlik zamanında, "normal seviyedeki Zaman Anaforu"na geçerek görevi bitiren ilk 200 Bombom oyuncusu ödül alır.
İlk 200 oyuncu etkinlik zamanında görevi tamamlayarak ödül alırlar. Ödül sadece bir defa alınabilir, öğeler bağlıdır.
Ödülller
1.seviye Matkapx10,2.seviye Tecrübe iksirix3,duble tecrübe kartı(2gün)x2,Nitelik incisi(Lv1-Lv3)x3,Onur Özüx2;

Büyük denetim noktası III (18 Kasım-22 Kasım)

Etkinlik zamanında, "zor seviyedeki Zaman Anaforu"na geçerek görevi bitiren ilk 200 Bombom oyuncusu ödül alır.
Ödülller
Mutluluk yüzüğü +3 (7 gün)x1,2.seviye eğitim iksirix5,Onur Özüx2;

Büyük denetim noktası IV (18 Kasım-22 Kasım)

Etkinlik zamanında, "kahraman seviyedeki Zaman Anaforu"na geçerek görevi bitiren ilk 200 Bombom oyuncusu ödül alır.
Ödülller
Mutluluk yüzüğü +4 (7 gün)x1,2.seviye eğitim iksirix10,Onur Özüx5;

070625hgcbgg379l05rq9g.jpg

Geri