• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

büyük ders :D

PedroLopez

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
24 Ağu 2013
Puanı
1
bayramdan 3 yada 4 gün önceydi kız arkadasim ve 3 arkadas dolmustayiz eve dogru gelirken kız arkadasimla cok samimi olmusuz heralde yanda 22 23 yaslarinda bi arkadas kardesim ayip olmuyomu milletin icinde bak anamiz bacimiz oturuyo önde dedi sanane kardesim hesapmı vericem dedim bi sürtüsme yasandi bende sırf gıcıgına dahada samimi oldum kızla en son adam yumşak bi yüzle tamam kardesim ne halin varsa gör dicek bisey yok falan dedi konu acti sohbet muhabbet adam benim evin az assada oturuyomus falan iste telefon aldik birbirimizin görüsürüz sonra die baya kafa birine benziyodu ama :D üstünden 2 gün gecti aksam saat 8 gibi telefon caldi actim kardesim yarin bayram ben memlekete gidicem görüselim falan dedi bende yeni tanisdigim biri oldugundan geri cevirmedim neyse 3 arkadas gittik sözlestigimiz kafeye 2 kisilerdi kız arkadasiyla gelmisti tanistirdi falan tokalastik oturduk 1 saat kadar falan laf lafı acti baya sağlam muhabbeti vardi adamin dedim ben bi tuvalete gidicem arkadasda geldi benimle elimi yıkadım arkadas dedi knk bu dik dik bana bakiyo gay mi ne allahaskina dedi dedim yok ne alaka oglum herif delikanli iyi birine benziyo falan neyse arkadas dedi bidaha bakarsa bende yanindaki sevgilisine bakarim dedi ne yapiyosan yap ilgilendirmez beni dedim neyse otururken cocugun dikkatini cekti heralde kardesim ayip olmasın die ses cıkarmadım ama kac dakkadir kız arkadasima bakıyomusun ayıp olmuyomu dedi arkadaşa arkadaşda birden atarlandı ulan kac saatir gay gibi bakıp duruyon biz ses cıkarmıyoz ya dedi cocuk ne diyon lan sen falan bi sürtüsme oldu neyse ortamı yumsattim falan 30 dakika sonra evden aradılar beni gitmem gerekdi dedim beyler size doyum olmaz ben kalkıyom falan cocuk dedi tamam bende bi tuvalete gidiyim birlikte kalkalım hesabı bölüsürüz ödeme sen tek dedi benimde canıma minnet :D bekledim iste hesabı ödedik cıktık kafeden eve dogru yürüyoz cocukta yanımızda 800 metre falan yürüdük kız arkadasına sen eve git hadi dedi ayrıldılar biz 300 metre falan daha yürüdük ilerde baktım 8 9 kişi izbandut gibi yaklastı bize cocuk dedi sen bana dolmusta ne atarlaniyodun falan dedim bukez yaş tahtaya bastık :D 8 9 kisilerdi 3 5 dakka gecti 10 15 kisiye yaklastılar baya kalabalık oluyodu :D dedim en iyisi kacmak 3 kisiydik dalsakta bisey olmicakti yedigimiz dayakla oturcaktık sonra cocuk arkadsa döndü sen bana kafade gay dedin deme serefsiz dedi arkadasda birden atarlandı gay olmasan 3 tane adama 15 kisi gelirmiydin karaktersiz dedi sonra birden ortalık karıstı bacagıma dogru bi tekme yedim :D yere düstügümü hatırlıyorum sonra zaten F16 sürüyodum :Dbana ibretlik ders oldu yani siz siz olun öyle her gördünüzle bulusmayin :D

Son düzenleme:
Harbi ya sen atarlandığın adama neden telefonunu veriyon veya nasıl samimi oldun ben onu anlamadım :D Ben biriyle tartışsam(daha önce tanımıyorsam tabi) bırak telefonumu vermeyi selam bile vermem :D

ya dolmusta konustuk biraz eve gelene kadar laf lafı acti bizim orda oturuyomuş tokalaştık tel aldık ama bu kadarı aklıma hiç gelmedi :D

Yanarım yanarım kafede oturduğun zamana yanarım, adamla bir de cafede mi oturdun :D

----------

Ayrica bu anlattigin büyük ders degil bildiğin büyük plan olmuş

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

Adamda nasıl bi azim varsa, üşenmemiş, o kadar plan yapmış adamı takdir ettim doğrusu. :D

Not: Azimle sı*an mermeri deler, diye boşuna dememişler kardeşim. :pispis

Bu arada geçmiş olsun ucuz atlatmışsın sanırım.

Yanarım yanarım kafede oturduğun zamana yanarım, adamla bir de cafede mi oturdun :D

----------

Ayrica bu anlattigin büyük ders degil bildiğin büyük plan olmuş

GT-I9500 cihazımdan gönderildi
yaw o değil adam bide o kadar ısrar etti hesabi ben vereyim die dedim birlikte verriz :D dövcen bari hesabı öde :D

----------

Adamda nasıl bi azim varsa, üşenmemiş, o kadar plan yapmış adamı takdir ettim doğrusu. :D

Not: Azimle sı*an mermeri deler, diye boşuna dememişler kardeşim. :pispis

Bu arada geçmiş olsun ucuz atlatmışsın sanırım.
eyw saolasın valla bacagım baya sızlıyo 2 gün oldu ama :D parçaladı adamlar bizi :D

---------------------------------------

Son düzenleme:
Geri