• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

C# Bakkal barkot programı Kodları açık

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan hasyicol
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

hasyicol

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
29 Nis 2009
Puanı
1
Codları açık bakkal barkod programı buyrun

İletişim : FaceBook

Dowland :

cramit.in - Tirelessly cramming your files into cyberspace! - Download File bakkal_barkot.rar
Virüs Total

https://www.virustotal.com/tr/file/...a708195e8476b8c25485460f/analysis/1361038595/
Özellikler

- Barkod Okuma
- Veri Kaydetme
- Veri Silme
- Veri Değiştirme
- Kısa Yollar
- Pratik Para üstü hesabı - F1,G gibi kısayol tuşları
- Günlük rapor tutma
- Access güvenlik
- Yönetici Girişi
- Personel Girişi
- Günlük veya seçilmiş tarihler arası rapor gösterme
-

Son düzenleme:
Yanlış anlama ama bu sistemin ücretsizleride var para verip alacak olan sanmam ama başarılar yinede.

Sistem codları açık birşekilde verılecektır sadıce programı deıl sız ıstedıgınız gıbı ustunde oynayabılırsınız yhanı ole solıyeyım sana var ucretsızlerı ama bu kadar kapsamlı proje biraz az .

Alınma kardeşim fakat bu barkot cihazını alana programı ile beraber veriyorlar.Bide buna para vereceklerini sanmam.Barkot olmadan neyle okutacaksın ürünü mausenin altındaki lazerle mi ? :)

Onlar programı alıcaklar 70 TL okutucusu var barkot okutucusu usbli onuda alıcaklar artk o onlara kalmıs eger bıyerde kullanıcaklarsa öle yaparlar ben tam olarak sızlere anlatamadım kendımı ben programı direkman verıyorum kodları flan açık şekılde bı ogrenmek ısteyen olur almak ıster degıstırır tasarlar flan kendısı satmaya başlar ben programın kodları açık birşekilde satıyorum.

Onlar programı alıcaklar 70 TL okutucusu var barkot okutucusu usbli onuda alıcaklar artk o onlara kalmıs eger bıyerde kullanıcaklarsa öle yaparlar ben tam olarak sızlere anlatamadım kendımı ben programı direkman verıyorum kodları flan açık şekılde bı ogrenmek ısteyen olur almak ıster degıstırır tasarlar flan kendısı satmaya başlar ben programın kodları açık birşekilde satıyorum.

Bir marketçi kodlamadan ve açık kodlardan ne anlasın ? Bunu ancak webmaster sitelerinde kodlamadan anlayan coderlere satabilirsin ki adamlar kodları geliştirebilsinler. Ama sanmıyorum ki bir koder bir programa bu kadar para versin, kendi yazar zaten.

Bir marketçi kodlamadan ve açık kodlardan ne anlasın ? Bunu ancak webmaster sitelerinde kodlamadan anlayan coderlere satabilirsin ki adamlar kodları geliştirebilsinler. Ama sanmıyorum ki bir koder bir programa bu kadar para versin, kendi yazar zaten.

Aynen katılıyorum.Babama o kodları göstersem küfür mü ediyor der. :D

Son düzenleme:

Simdi sadice webmaster flan alıcak die birşey yok tabıkıde onlar kendılerı yazsalar daha iyi programlar yazarlar ama yenı ogrenmek ısteyen bir kişide alabilir yada proje ödevi olarak da kullanmak ısteyebılır biraz zor satmam ama acill bişeler yapıp bunu satmam lazm. Bilgilendirdiginiz için tesekkurler

Görünüm kullanıcı rahatlığı açısından biraz daha geliştirilebilir.

Geri