• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

C# ile ilgili projem var yardım edermisiniz ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan BRuMeR35
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

BRuMeR35

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
27 Ağu 2009
Puanı
0
Dersten geçmem için bu projeyi yapmam gerekiyor fakat hiç anlamıyorum.
Yardımcı olursanız sevinirim.
Yapılacak programın temsili fotoğrafı aşağıda

Mesela veri girişine 100 yazdık aşağıdan en çok bölene tıkladık sağ tarafta listboxa sonucun cıkması lazım
Aynı şekilde resim aç da öyle olmalı ; resmi seçip sağdaki listboxda resmin görünmesi gerekiyor.

jJ8za9.jpg

Son düzenleme:
İnternette birçok listbox dersleri var zaten. Onun dışında birkaç fonksiyon kurarak çok basit bir şekilde yapabileceğini düşünüyorum.

valla bence hocan bu işin mantığını anlatmıştır da sen dinlemediğin için dersi yapamıyosun bence :) ayrıca google larsan ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsin. tabi hepsini bir bütün halinde değil de ayrı ayrı bulup birleştirirsin

Geri