• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

C-Sro FlagShip Tian Point

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MySharky
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MySharky

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
13 May 2010
Puanı
78
FlaShip de 3. Sıradaki Bi Yer Çok Dikaktimi Çekiodu. Başta Anlamadım Ama Çeviri Sayesinde Birkaç Bilgi Elde Ettim.
Bunlardan Bir Kaçı Mobunuzu Kesiyosunuz Tian Pointinizi Biriktiriosunuz ve Silk İle Bazı İtemleri Ucuza Alıyorsunuz.Konuya Geçelim

• Yukarda Aktivasyonumuzu Gerçekleştiriyoruz Ve Tian Puanlarımızı Toplamaya Başlıyoruz.

• Şimdi ise Tian Puanlarımızın Göründüğü Sayfada Hediyeler Bölümünden Ne Kadar Puan Gerekiosa O kadar Puan Ve Silk Olması Zorunludur.
Hediyeler ;
adsz3uj.png

Yukardakiler Sağlandıgında Kırmızı Kutucuga Tıklayıp Charımızı Seçip Okeyliyoruz Ve 15 Dk İçinde Geliyor

Şimdi İse Hediyelerin Adları
İTeM Tian Puanı Mall Puanı
10 Dg Seal OF Sun Glavie 588 5188
10 Dg Seal Of Sun Blade 566 5188
10 Dg Seal of Sun Spear 566 5188
10 Dg Seal of Sun Sword 588 5188
10 Dg Seal of Sun Bow 588 5188
10 Dg Seal of Sun Shield 588 7788
10 Dg Seal of Sun 1-hnd 566 5188
10 dg Seak of Sun Handed Sword (çeviremedim) 588 5188
Diye Gidiyor.. Dresslere Geçelim ---------------------------------------------------------------------
İtemin Adı Tian Point Mall Puanı

White Knight Costume (M) Dress 8123 2828
White Knight Costume (M) (Arkasına Takılan yada Hat) 2677 1419
White Knight Costume (M) (Arkasına Takılan yada Hat) 2711 1419
Snow Prenses Costume(F) Dress 8123 2828
Snow Prenses Costume(F) Arkasına Takılan yada Hat 2677 1419
Snow Prenses Costume(F) Arkasına Takılan yada Hat 2711 1419
Matchless King costume(M) Dress
6480 1131

Benden Bu Kadar Arkadaşlar Umarım yardımcı Olmuşumdur Konu Biraz Dağınık Ama GoogleTrasnlete En Büyük Yardımcınız Olur..
[NOT]Daha Yeni Bulunduğu İçin Bazı Bölümler Bİlinmemektedir . Geliştikce Eklenecektir.[/NOT]

Son düzenleme:
Ya bişi dicem su 10 dg lrin ynaında mall point dio o ne ki ben biriktirip dress alcam :)

O zmn burdan alcama siteden alırım üstüe 200-300 silk kalır olamaz öle :)

Bide bnm charda 4 silk war ama orda gözükmüyo baska bi yerden yatırılıyor satınırım oraya mall point.

Geri