• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

C sro lag

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan muzo09
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

muzo09

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Haz 2009
Puanı
0
byler c sroyu oynarken çok fazla lag oluyor lagı azaltmak için neler yapabilirim evde oynuyorum ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER :rbk::crw:

ipmana yazıp girersen google crome ile cince ama yınede ındırebılırsın

bunun nedenı duzgun calıstıramamandır cunku ben daha bı kac saat oncesıne kadar oynuyodum.

ÍøÂç¼ÓËÙÆ÷Ãâ·Ñ°æÏÂÔØ,ÍøÓμÓËÙÆ÷Èí¼ş,ÍøÓο쳵,ÍøÒ³IP´úÀíÈí¼ş,´úÀí·şÎñÆ÷ipµØÖ·,ipjsq,IP³¬ÈË,IP¼ÓËÙÆ÷_IPÍøÓμÓËÙÆ÷ ortada 2 tane yesıl ok var asagı doru bakıyo onlardan bırını ındır bırı winrar biri exe olarak ıkısınden bırını sec ve ındır ayarları ustekı lınkten yap calısır eger calısmıyosa sorun senden kaynalıyor.

kardeşim çok teşekkür ederim. bu sefer oldu :) bir ricam daha olcak. canavarların isimleri filan görülmyo. cerberus fln [] olarak çıkıyor bir yardımcı olabilirsen sevinirim

mbot kullanıyomusun ? Eger ingilizceye cevırıp mbot ıle gırersen oyle karıstırıyor.Eger hic ingilizceye cevırmedıysen belkıde ondan olabılır.

geçen sene çevirme programı vardı. aynı programı kullandm böyle oldu. varmı yeni sürüm inglizce çevrme programı ?

Geri