• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

C9 oyun içi bir sürü hata alıyorum

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Frskn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Frskn

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
15 May 2011
Puanı
28
Arkadaşlar forumda C9 oynayan kaldı mı bilmiyorum ama ne yapıyım bilemedim buraya konu açıyorum umarım anlayan bi arkadaş çıkar soruna gelicek olursak oyuna girene kadar ıvır zıvır not found diye bir sürü şey çıkıyo onlara evet,hayır,geç,iptal,atla gibi cevaplar veriyorum oyun açılıyo karakter açtım kendime ardından loading screen çıktı karşıma ordada böyle skillbook not found diye bi yazıyla karşılaştım onada yes dedim oyun kapandııı bilen varsa yardımcı olabilir mi. Teşekkür ediyorum şimdiden

oyunu yenı yukledıysen
ID PW yaz logın de ve stat yanınca basma
Optionsun yanındakı -----Check-------e tıkla o hataları bulup onarıyor onu yap bıraz uzun surebılır kapama sakın oyun fixlenecektır
bende o sekılde duzeldı
ve suanda oynuyorum girdiginde
VALX
e pm atabılırsın guılde falan alırız senı :D

Geri