• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

C9 Soru & Sorunlarınız

-CapsLock

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Şub 2011
Puanı
53
2q0tzbq.png

Arkadaşlar bu konu altında C9'da yaşadığınız sorunları, sormak istediğiniz soruları belirtebilirsiniz.
Sorunlarınızı resimli oalrak belirtirseniz çözüm bulmanız daha kolay olur.

Beyler bir türlü kayıt olamadım oyuna nasıl olacam yardım edebilir misiniz ?

Burada Bulunanlardan Su programı Kodlayabılcek varmı Program Amacı Comboları Tek Tusla Yapmak Mesela Programda 1-2-3-4-5-6-7-8-9-0 Tusları Olacak Ve Her Tusun Lıstesı olacak Örnek: 1 tusuna Yapmak ıstenılen combo Tusları ve Skilleri konulacak ve 1 e Bastıgımızda Otomatık kendısı yapıcak Aynı Sekıl Dıger Tuslarda Boyle Bır Program Yapılabılırmı Acaba ? Eger Olursa Cok Rahat ve Eglencelı Olur Silkroad gıbı Tek tusta skıll :D

ben hata alıyorum inşallah yardım edersin yani çözümünü bulursun

Edit: biraz acele etmişim galiba sorunu çözdüm

Son düzenleme:
Bende Z X C V B N de bulunan skiller görünmüyor ne yapabilirim açıklayabilir misiniz lütfen ?

Geri