• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

C9 Tüm Sorunları Ve Çözümleri !

-CapsLock

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Şub 2011
Puanı
53
2q0tzbq.png

Açılırken Alınan Hata [ÇÖZÜM]
maxicon1.png

c8tpf.png

Eğer oyunu açarken böyle bir hata alıyorsanız oyunu oynamaya hiç yeltenmeyin çünkü sisteminiz oyun için yetersizdir.

C9 Görev Ekranı Sorunu [ÇÖZÜM]
maxicon1.png

Eğer görev ekranını açtığınızda yazılar birbirine girmiş veya görev ekranının yarısı gözüküyorsa oyunun
çözünürlüğünü değiştirmeniz
gerekmektedir.

Login Olma Sorunu [ÇÖZÜM]
maxicon1.png

c8try.jpg

Eğer üyelik aldıktan sonra sitede login olurmayı denerken bu hatayı alıyorsanız
tarayıcı değişip ve çerezleride silin.

C9 Hata Vermeden Kapanması [ÇÖZÜM]
maxicon1.png

Eğer oyun launcher açılınca geri hata vermeden kapanıyorsa
Bilgisayar>Özellikler>Gelişmiş Sistem Ayarları>
Gelişmiş>Performans>Ayarlar>Veri Yürütme Engellemesi>Ekle>
C9.exe yi kurulu olduğu dizinden seç>Tamam>Uygula>Tamam

diyin ve oyunun tadını çıkarın, olmaz ise bu işlemi
yaptıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın.

maxicon1.png

[BILGI]Konu tamamen bana aittir, konu zamanla güncellenecektir.[/BILGI]​

Son düzenleme:
Oyuna gireceğim tam id ve pw yaziyorum C9 Exceptional error happed veriyor.

Sitesinden girmeye çalışınca FAQ Failed To Connect veriyor ?

bu oyunun genel bi açıklaması yokmu henüz bana açıklaması lazım Türkçe

Hatana bakıyorum, bulursam yazarım

bu oyunun genel bi açıklaması yokmu henüz bana açıklaması lazım Türkçe
Türkçe forumundan gerekli açıklama ve bilgileri bulabilirsiniz, nasıl bir açıklama istiyorsunuz belirtirseniz yardımcı olayim :)

oyuna yenı başladım sayılır.ing. bildigim kadarıyla tabi cözdum ancak pwp ve warları çözemedim. kısacasi baya bişi ögrenmem lazım

Oyunun güncel sürümü indirmediği filan savunuluyor genelde ama yeni bir üyelik alıp siteden PLAY a basıp güncellemei dene bir tabi üyeliğe girerse

Oyunun güncel sürümü indirmediği filan savunuluyor genelde ama yeni bir üyelik alıp siteden PLAY a basıp güncellemei dene bir tabi üyeliğe girerse

Baktığın siteyi biliyorum ora konu filan açtım yardım edemediler vs. vs. Oyunu 3 kere yeniden indirdim 1. Offical 2. Hayran sitesinden 3. Biri vermişti bu offical bu önemli diye + 8 Char açtım girmek için :P

oyuna yenı başladım sayılır.ing. bildigim kadarıyla tabi cözdum ancak pwp ve warları çözemedim. kısacasi baya bişi ögrenmem lazım
Oyundaki karakter tiplerini burada,
Haritalar ve NPC yerlerini burada,
PVP Training Sistemini burada bulabilirsiniz.
Bunları zaten tahminimce biliyorsundur ama yine de vereyim dedim bilmeme ihtimaline karşın
PVP yapma becerini geliştirmek için YouTube den pvp videoları izleyip kendine göre bir taktik geliştirebilirsin ve oyunda bir boos a karşı pvp yapma yeri olamsı lazım PVP becerilerini geliştirmek için onun üzerinde de taktiklerini uygulayabilirsin ama o boos ve yeri hakkımda bilgim yok :)

----------

Baktığın siteyi biliyorum ora konu filan açtım yardım edemediler vs. vs. Oyunu 3 kere yeniden indirdim 1. Offical 2. Hayran sitesinden 3. Biri vermişti bu offical bu önemli diye + 8 Char açtım girmek için :P
Gerçekten bilgim yok :D
Zaten sitelerde sen olduğunu tahmin ettiğim konularını da gördüm çoğu kişinin bu sorunu da çözümsüz kalıyor gibi

Security Alert

hatanın ismi tam olarak 0xE019100B

lütfen çözüm bulan yardımcı olsun.

Son düzenleme:
Bende Z X C V B N de bulunan skiller görünmüyor yardımcı olabilirseniz çok sevinicem :(

Bende oyuna giriyor sonra resimler geliyor loading dolunca Physx yazılımı kurulu deil diyor bende yükle diyorum sonra oyun kendiliğinden kapanıyor yardım edebilirmisiniz? :angry:

Geri