• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Cabal 2 Irklar: Reinfeldt - Milletler Batı Federasyonu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

side1on.png

Reinfeldt, Heifeldt İmparatorluğu 'nun gelecekteki prenslerindendir. Fakat annesi cariye olduğu için Reinfeldt in tahta geçmesi hiçbir zaman düşünülmez.

Reinfeldt annesi onu doğurduktan sonra ağır bir depresyon geçirir. Annesi Reinfeldt'e saraydaki son gecesinde şunu söyler: "Ben sana her zaman gerçekleri söyledim" der.

Reinfeldtin annesini öldü , fakat onu büyüten Kraliçe Consort onu emzirdi ve ona bildiği her şeyi öğretti. Çünkü Kraliçe Consort oğlu olmadığı için Reinfeldt'i, kendi oğlu gibi görüyordu. Kraliçe Consort Reinfeldt'e her zaman şu öğüdü verirdi; '' Kendini alçalt ve gerektiğinde pençelerini göster''.

Hiç bir zaman evlenmeyi düşünmedi ve her zaman güçlü olmayı hedefledi. Reinfeldt 15 yaşına geldiğinde Saraydan ayrılarak tahta gözü olmadığı ve Eski Kıta ya gidecek sefere katılacağını söyledi.

O Eski Kıta ya gittikten sonra artık genç bir çocuk değildi ve her gece, herkesin onun önünde diz çökecek günü hayal ederek yaşadı.

Yıllar sonra Reinfeldt Heifeldte geri döndüğünde, Prensler birbirleriyle arasında taht kavgası başlattı ve bu bir iç savaşa neden oldu. Bu trajik yılda Reinfeldt Heifeldt İmparatorluğu'ndan tam bağımsızlığını ilan etti ve özgür bir şehrin dönemini açtı.

Yeni yerler keşfeden ve sömürenler bulunduğu arazinin sahibi olacaktı. Söylenecek başka bir şey yoktu ve çok sayıda savaşçı ve para Megas a aktı.

Sen de onlardan birisin, uzaklardan gelen....

Geri