• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Cabal Online Abandoned City Hakkında Bilgiler

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Kitana
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kitana

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Haz 2014
Puanı
54
Merhaba arkadaşlar daha önce sizlere Arcane Trace hakkında bilgiler vermiştim.. Şimdi sizlere Arcane Trace'den giriş yapılabilen Dungeon hakkında bilgiler vereceğim..

Abandoned City Giriş Yeri

Arcane_Trance_map.png

Giriş için gerekli olan item

Port Lux'da 7.000.000 alz satılan StrangeLiquid (aşağıda resmi bulunan) itemi ile giriş yapılıyor.
StrangeLiquid.png

Dungeon Hakkında bilgiler

- 180 Level ve üzeri karakterler giriş yapabilirler.
- Battle Rank seviyeniz 19 ve üzeri olması gerekmektedir.
- Aynı dungeon'a en fazla 7 kişi ile girebilirsiniz.
- Bitirdiğinizde alacağınız DP (Dungeon Point) 12 DP dir.
- Arcane Trace içerisinde bulunan Arcane Golem Boss'unun bulunduğu yerden Dungeon'a giriş yapabilirsiniz.

Monsterlar

LQ4NEo.png

Droplar

Palladium(CHAOS) grade itemsForcium(Mithril) grade items
Palladium(CHAOS) Epaulets
Astral Bike (Blue), Astral Bike (RW3), Astral Bike (PW5)
Upgrade Core (Highest)
Force Core Highest
Slot Extender (Hıgh)
Slot Extender (Highest)
Upgrade Core (High)
Effector Core (piece)
Bof + 7, Bos + 7
Bike Parts (Lvl4)
Epaulet +8
Mana/Life Absorb Ring +3
Amulet of Guard +7
Ring of Figther +7

NOT
Bu Dungeon gerçekten çok zordur arkadaşlar.. setleriniz ve silahını düşük veya normal ise asla girmemenizi tavsiye ediyorum.. çünki içerde gerçekten çok zor moblar bizleri bekliyor olacak :)

Bir video izleterek ne kadar ciddi bir Dungeon olduğunu göstermek isterim.

SOLO

PARTY

Geri