• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Cabal Online Arcane Trace (Yeni Harita)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Kitana
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kitana

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Haz 2014
Puanı
54
Merhaba arkadaşlar.. Aslında bu Arcane Trace yeni bir harita değil.. fakat forumda biraz bakındım ve bununla ilgili herhangi bir yazıya veya rehbere rastlayamadım.. bu yüzden bu şehir hakkında sizlere bilgiler vereceğim.. başlayalım..

Arcane Trace Haritamız

Arcane_trace.gif

Arcane_trace_example.jpg

Arcane Trace Monsterları

1NkgGb.png

Arcane Trace Boss

RQVPGj.png

Şimdi bu haritamız hakkında bilgiler verelim..

- Arcane Trace alanımıza Port Lux'tan giriş yapılır..

- Capella'lar Brens kapısında doğarlar.

- Procyon'lar Kim kapısında doğarlar.
- Giriş Level limiti 180 Lv.
- İçerisinde bir adet dungeon eklenmiştir. (Abandoned City)
- Dungeon Giriş Yeri Arkem Golem çıkış yerindedir.

Görevler

- Storyline Quests
- Normal quests
- Hidden Helper T quests
- Daily quest – EXP, Guild Points, AXP ve Quest Capsules kazandıran görevler.
- Battle Style Level Up
- Dungeons
- Capsule Quests - EXP ve Stain Clones görevleri.

Droplar

En çok drop rate olan itemler
- Sigmetal ve Forcium
- Upgrade Cores High ve Highest
- Arcane Golem Boss'undan +8 itemler düşebiliyor.

özel Mithril itemler ve craft itemleride nadir düşen dropla arasındadır liste çok fazla uzun sığmayabiliyor ve göz yoruyor diye yüklemek istemedim.

Bir sonraki konumuzda Arcane Trace içerisinde bulunan Dungeon olan Abandoned City hakkında bilgiler vereceğim..

Geri