• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Cabal Online Bilinmesi Gereken Bir Kaç Bilgi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan BurjivA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

BurjivA

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
15 Eki 2011
Puanı
24
24861111.gif

Slot Enchantlarındaki Getiriler

enchantszv0rn4.png

Basic Craft

Transmuterimizi aldığımızda standart olarak basic craft da açılır.
Basic craftda genel olrak çeşitli potionlar,return stone,upgrade coreler,force coreler,slot extenderlar(slot açıcı),bike upgrade kitleri,%100 coreler üretilebilir. Elbette önemli olan %100 corelere ulaşmak için son level olan 8 e ulaşmak gerekmektedir.
level atlamak için o levele ait itemlerden üretmemiz gerekir.

87015012hz8.gif

üretim yapabilmek için önce formula kartımızın olması ve onu sağ tıklayarak transmuterimze işlemiş olmamız gereklidir.

30004645ho6.gif

formula kartımızı işledikten sonra ilk resimde görüldüğü gibi lvl1 seçtiğimizde üreteceğimiz item görülür.Üzerine gelip bu itemi seçtiğimizde üretim için nelerin gerekli olduğu aynı pencerede görüntülenir.Bu itemleritopladığımızda üretimi gerçekleştirebiliriz.Üretim gerçekleşmeyipfailed uyarısı verse bile ufak bir miktar % kazanırız.Bununla birlikte lvl1 için bir ayrıcalık olarak item kırdığımızda da lvl1 % miz artar.
% miz %100 olduğunda

37420109xb9.gif

Lvl geçiş itemi olan eapuleti (eapulet of proff)üreterek bir üst lvle geçeniliriz.Bu üretilen eapuleti core alchemiste *********ürdüğümüzde bize bir sonraki lvle geçiş sertifikası verecektir onuda sağ tıklayarak transmuterimize işleyebiliriz.

48382024un1.gif

lvl geçiş itemi olan eapulet of proff ların frmulleri lvl4 den sonra lvl6 %100 hariç oldukça nadir bulunur ve çok pahalıdır.Özelikle no:50 mars serverinde hemen hemen bulunmamakta ve 100milyon alz değer biçilmektedir.

Son düzenleme:
Item catalyst sistemi artık böyle değil Yaklaşık 1.5 senedir Item option Scroll'lar ile itemlerin slotları dolduruluyor ve daha farklı biçimde scroll elde edilip dolduruluyor

Geri