• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Cabal Online Harita Müzikleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Kitana
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kitana

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Haz 2014
Puanı
54
Merhaba arkadaşlar.. Cabal Online oyununda oynayanların bildiği gibi müzikler çok çok iyidir :) Rahatlatıcı ve Sakinleştirici veya Hırslandırma etkileri olduğu aşikar.. Birazda Bağımlılık yapabiliyor :) Aşağıdaki linklerde müziklerini dinleyebilir ve ne demek istediğimi anlayabilirsiniz :) Cabal oynayan ve oynamayan herkesin dinlemesi gerekir diye düşünüyorum :) Hemen hemen bütün haritaların müziklerini içerir..

Map Müzikleri şimdilik bunlar ile sınırlı 10 adet..

Gün içerisinde 32 Adet Dungeon müziklerinide burada güncelleyerek paylaşmayı umuruyorum.. Beğendiyseniz eğer ne mutlu bana :)

Harita Müzikleri

Bloody Ice

Desert Scream

Green Despair

Port Lux

Fort Ruina

Undead Ground

Forgotten Ruin

Lake Side

Mutant Forest

Pontus Ferrum

Arcane Trace