• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Cabal Online Legacy of Darkness yaması elle nasıl yapılır.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan BurjivA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

BurjivA

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
15 Eki 2011
Puanı
24
24861111.gif

MANUAL PATCH İŞLEMİ BİTENE KADAR KESİNLİKLE OYUNU AÇMAYA ÇALIŞMAYINIZ!

Not: Bu manual Patch sürümü 528 olan clientlar içindir. Tam sürümü (bu güncelleme eklenmiş olan) yakında sitemize eklenecektir. Eğer sitemizde mevcut olan 502 eski bir sürümü sizde yüklü ise lütfen bu yazının son kısmını okuyunuz.

İndirmeniz için link: (İstediğiniz bir indirme sitesini seçebilirsiniz. Ancak bazı siteler Türk Mahkemelerince engellenmiş olabilir.)

Multiupload.nl - upload your files to multiple file hosting sites!

-----------------------------

Patch yükleneceği yer:

root:\path\CABAL Online (Europe)

root:\ = CABAL daha önceden yüklemiş olduğunuz harddisk.

Örnek: C:\~ or D:\~

\path\ = CABAL Online (Europe) bulunduğu klasörünün yeri.

Örnek: ~:\Program Files\Games-Masters.com\~

Not: CABAL Online (Europe) klasörüne yüklenmelidir.

-----------------------------

Veya, görsel olarak nasıl yapılıyor bakalım...

1. Adım:: Yukarda verilen linkten indirdiğiniz launcher programı çalıştırın!
1-4.jpg

2. Adım: Next tuşuna tıklayarak Kullanım talimatını kabul edin ve ilerleyin.
2-4.jpg

3. Adım: Yüklama işlemi için CABAL Online (Europe) klasörünüzün Hard diskinizdeki yerini belirleyin.
3-6.jpg

4. Adım: Install tuşuna basın
4-4.jpg

5. Adım: Yüklenmesini beklerken bir çay için. (Sandviç demiş ama bizde çay daha uygun olur dedim.)
5-5.jpg

6. Adım: İşlemi sonlandırmak için Finish tuşuna basın.
6-5.jpg

Eğer hala son sürüm olmadı ise oyununuz aşağıdaki linklerden hangisi sizin sürümünüz ise ona uygun manual patchi indirip. Direkt olarak Cabal klasörünüzün içine dosyaları elle taşımanız gerekmektedir. (WinRAR kullanabilir yada basitçe .exe dosyayı tıklayarak açmank sitediğiniz yeri belirleyebilirsiniz.):

1. 519
2. 521
3. 527
4. 528

(Öncelikle sürümünüzü herşeyin (Data, Launcher, GameGuard klasörlerine dosyaları elle içine kopyalamalısınız) tek tek yerli yerine düzenledikten sonra yukarda anlattığımız Legacy of Darkness patchini yükleyebilirsiniz.).

Son düzenleme:
Geri