• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Cabal Online TheNest Yardım Chat Kanalı ve Türk GA lar

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan BurjivA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

BurjivA

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
15 Eki 2011
Puanı
24
51dml0.png

Bilindiği üzere Cabal Online oyunununa bir çok ülkeden sayısız oyuncu iştirak etmektedir. Bunların büyük bir çoğunluğunu Türk oyuncular oluşturmaktadır.

Oyuncular bazı durumlarda sorunlar ile karşılaştıklarında cevresindekilere fikir sanşarak bilgi paylaşımı aracılığıyla sorunlarına çözüm yolu arayışına gitmektedirler. İletişimi daha kolay hale getirmek için oyun içerisinde TheNest Chat Yardım kanalı (GA yardım kanalı) kurulu bulunmkatadır. Bu kanala herhangi şifre gereksinimi olmadan rahatlıkla girerek GA lardan yardım alabilir veya kanalda bulunan diğer oyuncularla yardımlaşabilirsiniz.

TheNest Kanalına nasıl katılabilirim ?

Öncelikle Chat penceresinin sol kısmında bulunan "O" simgesine tıklayarak Chat ayar penceresini açın.

35388145.png

İlgili yere TheNest yazdıktan sonra yazdığınız yerin hemen altındaki butona tıklayın.
87794434.png

Geri