• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Cabal Rider Bot Güncel İndirme Linkleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Serenity

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
14
[UYARI]Cabal Rider'ı geliştiren kişiler bu işi bıraktığı için yeni sürümü çıkmayacaktır.[/UYARI]

34xgpl0.jpg

[UYARI]Aşağıdaki linklerden herhangi birinden indirdiğiniz bot çalışmıyor ise bu linkten botun güncel sürümünü kontrol ediniz. İşlerimden dolayı konuyu sık sık güncelleyemiyorum.[/UYARI]

Cabal Rider (EU) [13.09.2013]: (..:: Cabal ::.. için indirmeniz gereken.)

http://bc.vc/HH5d23

Cabal Rider (PH) [26.07.2013]:

http://bc.vc/GnjXeY

Cabal Rider (SG/MY) 17.07.2013]:

http://bc.vc/TvYTA0

Cabal Rider (BR) [21.09.2012]:

http://bc.vc/RKEz1k

Cabal Rider (Thai) [29.07.2013]:

http://bc.vc/JMFhJH

Sıkça Sorulan Sorular (SSS):

S: Cabal Rider paralı bir bot mudur?
C: Evet, kullanmak için ücret ödemeniz gerek.

S: Cabal Rider'ı nerden satın alabilirim?
C: MaxiGame | Cabal Online Cash - Cabal Rider

S: Cabal Rider'ı bedava kullanabileceğim saatler nedir?
C: 19.00 - 21.00 (GMT +2)

S: Cabal Rider'ı bedava kullanırken botun hangi özelliklerini kullanabilirim?
C: Oto-Heal, Aoe Atak (Range), Wallhack, Oto-Cevap, GM Tespiti, Büyük Çanta (Inventory).

S: Botun range ayarını yükselttiğim halde uzaktaki canavarlara vurmuyor, ne yapabilirim?
C: Cabal'ın ayarlarından "Auto-attack"ı kapatın.

[UYARI]Cabal Rider'ı kullanırken oyun içinde yakalanırsanız ban yiyebilirsiniz.[/UYARI]
[BILGI]Botu indirip, virustotal'de taratırsanız 20/43 civarında virüs bulacaktır, bu normaldir.[/BILGI]
[ACIKLAMA]Eğer indirdiğiniz bot çalışmıyor ise, konu altından ya da özel mesaj yolu ile bildirirseniz sevinirim.[/ACIKLAMA]

Son düzenleme:
#31.08.2012 Tüm Linkler Güncel.
#08.09.2012 Eu Linki Güncel. (Diğer linkleri işim bitince güncelleyeceğim.)
#09.09.2012 Tüm Linkler Güncel.
#13.09.2012 Eu Linki Güncel.
#27.10.2012 Tüm Linkler Güncel.
#07.12.2012 Tüm Linkler Güncel.
#01.06.2013 Tüm Linkler Güncel.
#25.06.2013 Tüm Linkler Güncel.
#09.08.2013 Tüm Linkler Güncel.

Son düzenleme:
Merhaba, ben siteden 1 aylık bot satın aldım verdiğiniz linkten xp 32 bit sürümünü indirdim. Programı çalıştırdım. Lakin üyelik alırken coook uzun süre donup kalıyor ve bazen de sonlandırmak zorunda kalıyorum. Sonlandırma yapmaz isem servera bağlanamadı hatası veriyor. Bu konu ile ilgili bilgisi olan varsa lütfen ulaşsın bana ..

Merhaba, ben siteden 1 aylık bot satın aldım verdiğiniz linkten xp 32 bit sürümünü indirdim. Programı çalıştırdım. Lakin üyelik alırken coook uzun süre donup kalıyor ve bazen de sonlandırmak zorunda kalıyorum. Sonlandırma yapmaz isem servera bağlanamadı hatası veriyor. Bu konu ile ilgili bilgisi olan varsa lütfen ulaşsın bana ..

Uzun süredir konuya işlerimden dolayı bakamamıştım, şimdi tüm linkleri güncelledim. Büyük ihtimalle hata vermeyecektir, verirse de özel mesaj ile ulaşırsan en kısa sürede cevaplarım. :)

Slm kolay gelsin öncelikle ben 1 aylık bot aldım herşey tamam giriyorum bot ekranı gelmiyor bütün tuşlara bastım yok gelmiyor yeni sürümümü çıktı desem ne desem bir şey anlamadım en kısa zamanda yardımını bekliyorum neden böyle yapıyor 12 tl boşamı gitti :s

Slm kolay gelsin öncelikle ben 1 aylık bot aldım herşey tamam giriyorum bot ekranı gelmiyor bütün tuşlara bastım yok gelmiyor yeni sürümümü çıktı desem ne desem bir şey anlamadım en kısa zamanda yardımını bekliyorum neden böyle yapıyor 12 tl boşamı gitti :s

YGS-LYS sınavlarına çalıştığım için uzun süredir güncel tutamıyorum konuyu, ancak şuan linkler güncel ve bir sorun çıkmayacaktır diye düşünüyorum. :)

Cabal rıder bot acıl bak abı

Yaa ben yeni linkten indirdim az once ama game guard bisi yuklemis oyu acılırken onları yukluo ve gırıom oyuna 2 adım atıyom oyunda bısı cıkıo bı pencere tek bı butonu var okey dc verıo yanı hile hack mack bisiler zırvalıo ıste okay e basıncada dc yımıs oluon ne yapıcaz nasıl halledicez yav ? :angry:

Oyun sürekli dc oluyor

botu yeni aldım önce oyuna girince bot ekranı gelmiyodu mini ekran yapıp o sorunu çözdüm ama şimdide oyuna girer girmez oyundan atıyo ne yapıcam bi yardım edin verdiğimiz para boşa mı gitti

botu yeni aldım önce oyuna girince bot ekranı gelmiyodu mini ekran yapıp o sorunu çözdüm ama şimdide oyuna girer girmez oyundan atıyo ne yapıcam bi yardım edin verdiğimiz para boşa mı gitti

Şu linkten indirirseniz sorun kalmayacak büyük ihtimalle:

http://www.cabalriders.com/down/CabalRider_Eur2.0.104.rar

YGS-LYS sınavına hazırlandığım için güncel tutamıyorum ancak güncel linklerin bulunabileceği bir sitenin linkini ekleyeceğim (malesef ki o sitede linkleri görmek için üye olmanız gerekecek).

Son düzenleme:

kardeşim aynısı bendede oluyor mini ekran dedigin şey nedir ve nasıl yapabilirim yardımcı olurmusun?

Virüs çıkmayacağını biliyorum, fakat virüstotal eklemelisin. ;)

Kardes Free Login denen bisey var ona tıklıyorum bi dosya aç diyor normal login çalışıyor eyvallah sağolasın bu arada inş sınavın iyi geçmiştir seneye bende gireceğim inş iyi bi puan alırsın

Kardes Free Login denen bisey var ona tıklıyorum bi dosya aç diyor normal login çalışıyor eyvallah sağolasın bu arada inş sınavın iyi geçmiştir seneye bende gireceğim inş iyi bi puan alırsın

Güncel link: http://www.cabalriders.com/down/CabalRider_Eur2.0.118.rar

YGS'den büyük ihtimalle 375-380 arası bir puan alacağım, umarım sende iyi bir puan yaparsın.. ^.^ Bu arada free login belirli saatler arasında açık oluyor çoktandır oyunu oynamıyorum ancak değişmediyse "11.00 - 13.00 (UTC +2)​" arası bedava kullanabilirsin botu.. :)

inş kardeşim saatler değişmiş arkadaşlarin haberi olsun gece 1 ile 3 arasinda

Botun 121 sürümü çıktı arkadaşlar haberiniz olsun. Bu arada oyuna riderle giriyorum ancak bot ekranı gelmiyor. Private server olmasından kaynaklı olabilir mi? Sorunu nasıl çözebilirim yardımlarınızı bekliyorum

Botun 121 sürümü çıktı arkadaşlar haberiniz olsun. Bu arada oyuna riderle giriyorum ancak bot ekranı gelmiyor. Private server olmasından kaynaklı olabilir mi? Sorunu nasıl çözebilirim yardımlarınızı bekliyorum

Private serverlarda rider'ın çalışacağını sanmıyorum. İnternette private serverlar için daha farklı programlar bulabilirsiniz. :)

25 Haziran itibariyle tüm linkler güncel.. ^.^

Arkadaşlar buda güncel Rider ben kullandım sorun yok..

-Linkinizin ardından virustotal linkini ekleyiniz.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri