• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

cabsi la'aan Gaming pRo pubLic (sXe)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MaxiGame
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MaxiGame

I Robot
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
29 Kas 2010
Puanı
106
2h6ynbl.jpg

66au5t.jpg
Server Adı : cabsi la'aan Gaming pRo pubLic

66au5t.jpg
Server IP : cs9.csduragi.net (yada 212.175.232.9)
2li8u91.jpg
Maç Server IP : mac198.prooyun.net
2li8u91.jpg
Maç Server IP 2 : mac86.prooyun.net

66au5t.jpg
Slot Kapasitesi : 32/32

66au5t.jpg
sXe Durumu : Aktif

66au5t.jpg
Server Modu : Pro & Public

66au5t.jpg
Server Clanı : cabsi la'aan (Ana Klan) & Wild's (Alt Klan)

66au5t.jpg
Server Etkinlikleri : Her hafta sonu Top 15 (1. ve 2.sine) Adminlik hediyedir.

66au5t.jpg
Server Version : 1.6

2ev7zlu.jpg

Facebook Grubu : https://www.facebook.com/groups/648673785240155/

Moderatörün son düzenlenenleri:
aslında maxigamerz.com adına counter sw kursam canımız sıkıldıkça kapışak :D

Hayırlı olsun Hakan :)

Servera bir göz attım da sarmadı tek başıma bir de vurduğun damage gözükmesi kötü bence pro serverda.

millet sro odaklanmış gözleri başka birşey görmüyor :) ama gelen olursa gelsin oynarız elimde bir website işi var onu bitirip bende indirip gelecem :)

O konuda kesinlikle haklısın, doğal ortam.

Servera bir göz attım da sarmadı tek başıma bir de vurduğun damage gözükmesi kötü bence pro serverda.

Panel elimde olsa ben kaldırırım, bomba atıyosun adamın orda olduğunu o damage sayesinde görüyosun. duvara sıksan damageden gözüküyo bu konuda bende rahatsızım tabiki.

Geri