• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Çabuk Lvl İçin Bir Kaç Görev

efsanee38

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
5 Ocak 2011
Puanı
1
Niya Görevleri 65-73 Lvl Arası kişilere Çabuk Lvl Atlatır Görevler Fazla Olduğundan Bir Tanesi 7m-9m Ex Veriyor Buda 65-73 lvl arası kişier için Güzel Bir Ex Her Görevi 3 Kez Tekrarlanıyor Ve 1 Kerelik Görevleri 14m 17m Arası Veriyor Ve Bunlar Hunt Görevleri Çarına Lvl KASMAK İsteyenler Bıraksınlar Çarı Kenara Görev Tamamlandığında Speed Lvl Up

Bir Diğer Ex Fazla Veren Görevde Wingler 9m-18m Arası Görevden Ex veriyor Buda Yine Muhteşem Bir Ex Ben 72 lvlde Almıştım Görevleri

Bu Görevler Lvl Almakta Çok Kolaylık Sağlıyor

Roc Mountain Bildiğim Görevler Harita Üzerinde Anlattım Niyalar Birazdan :)

Feather Cloack Görevinin verdiği exi yanlış yazmışım 18000000 olacak

Niya Görev NPCleri :)

Bilmeyenler İçin Niya Mob Haritası

Son düzenleme:
Nerden alıyoruz o bilgileri versen daha yararlı olur kardesim bence :)

BeNDe YeRLeRiNi Arıyordum SaoL Bide Konunun Baslıgı Biraz Kötü Olmus Gibi ç Küçük Digerleri Büyük Baslıgı Düzeltirsen GüzeL OluR...

Geri