• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Cadillac and Dinosaurs '' Since 1993 ''

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Sausage
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Sausage

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
10 Nis 2010
Puanı
0
Nediyim işte ben 94 dogumluyum atari salonları yeni yeni kapandı benim yıllarımda en sevdigim oyun budur oynayın derim :eat: tam 9 Tl ye bitirdim bu oyunu zamanında bayramlık paramla :cry:
Kapak:
cadsndinos.jpg

Game play :
dino1.png

cadillacdin.jpg

Biraz bilgi :
Atari salonunda oyun oynayan hemen hemen herkez Mustafa adı ile çağırdığımız bu oyunu hatırlayacaklardır. Oyun konsollarında sadece nintendo konsolunda çıkan bu muazzam oyunu atari salonlarının o zifiri kokusunda oynamakta başka bir zevkti. Oyun öncesi hazırlıkları bir düşünelim.. cepteki paralar defalarca sayılmış ve jeton klubesine doğru yanaşılmıştır. Abi 3 jeton şifresi söylenir ve jetonların ele alınması ile oyuna atılması arasında ortalama 2 sn lik bir zaman vardır. Eğer iki kişi oynanıyorsa ikiside domalarak jetonu atar ve her zaman için şu tartışma çıkardı. Olum Mustafa benim sen hanna yı al olmaz len mustafa benim hep sen oynuyon... Ne günlerdi.. Konunun devamında netten topladığım resimleri ve videoları bulabilirsiniz..

Şunuda hatırlatmakta fayda var oyunu bilgisayarınızdan MAME Emulatörü ile oynamanız mümkün. Nette küçük bir araştırma ile ROM larını bulup oynayabilirsiniz.
Video :
YouTube - Cadillacs and Dinosaurs - Boss Strategies 2

Donwload:[DOWNLOAD]RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting[/DOWNLOAD]
Ve oynamak için gereli emulatör:
[DOWNLOAD2]RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting[/DOWNLOAD2]

Bunu Yeni Buldum axe ( Tıkla ve oyna bunu indirmenizi tercih ederim )
Downlaod : RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

NOT:Oyunu bilenler yada hatırlayanlar topic altından yorum yapsın lütfen :dnc:

Alıntıdiyildir....

Ne play station ne de xbox vere mez bunun tanıdı
13453359_568.jpg

Huh iyiki buraya koymuşşun oyunu zamanında çok paramı yedi bu oyun ve bitirememiştim :D Artık sonunu gördüm^^

Bu oyunun adı aklımda mustapha olarak kalmıştı karakterden dolayı :D

Geri