• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Çakmak gazı çekerken sigara yakınca yandılar!

CottonCandy

Atlas Evren
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Tem 2009
Puanı
472
[h=2]Zonguldak'ın Kozlu ilçesinde çakmak gazı çeken gençlerden bir tanesinin sigara yakması sonucu gaz tüpü patladı. Olayda yaralanan 6 gençten 5'i yanık ünitelerinde tedavi altına alındı[/h]
g55k85.jpg

Olayla ilgili polisin yaptığı soruşturmada, 17 yaşındaki M.Ö.’nün evinin bodrum katında buluşan 19 yaşındaki Serkan Ö., 18 yaşındaki Anıl A., 19 yaşındaki Ali Ö., 18 yaşındaki Arif K. ve 16 yaşındaki E.A., çakmaklara doldurulan gazın bulunduğu küçük tüplerden iddiaya göre gaz çekmeye başladı.

Çakmak gazını içlerine çeken gençlerden biri sigara yakmak istedi. Gencin elindeki çakmağı alevlendirmesiyle birlikte odaya dolan gaz gürültüyle patladı.

Patlamanın etkisiyle yaralanarak vücutlarında yanıklar oluşan Serkan Ö., Anıl A., Ali Ö., Arif K. ve E.A. Bülent Ecevit Üniversitesi(BEÜ) Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi’ne, durumu iyi olan M.Ö. ise Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

SEVK EDİLDİLER

Vücutlarında ikinci ve üçüncü derece yanık oluştuğu tespit edilen gençlerden Serkan Ö. Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne, Anıl A. Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne, Ali Ö. Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne, Arif K. ve E.A. ise Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne ambulans ile sevk edildi.

bunlar ne tür mal ya :D

Sevk sırasında hastane önünde toplanan yaralıların yakınları, gazetecilerin görüntü almasını engelledi. Polis olayla ilgili soruşturmasına devam ediyo
r.

: ) Çakmak gazı çeken mi ararsın. Küçük fener lambaların camını kırıp içindeki maddeyi eritip çeken mi ararsın bonzai den yolu bulamayıp duvarla konuşmalara kadar oo oo bizim milletimiz mübtezel oldu bunlara çok farklı şeyler deniyorlar

Karpuz ve damacana ile ilişkiyi girmeyi deneyeni duydum da, gazı içine çekenleri ilk defa duyuyorum. Adamlar kafa yaşamak isterken kafasını tutacaklar haberleri yok :D :D :D

Geri