• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Çalıkuşu meraklısı arkadaşıma hediye

Aktiflik
K.Tarihi
14 Haz 2017
Puanı
0
Merhaba arkadaşlar,
Ahh arkadaşlar. İyi arkadaşlar. İyi dostlar. En yakın arkadaşlar. Sizinle her türlü geçinebilirler. İyi ve kötü. Ve iniş çıkışlar. Hepsinden sonra, sana her zaman koşulsuz sevgi ve desteğini vermekle kalmaz, ağlamak için bir omuz ile veya sevinç ve mutluluk bağırışlarıyla gösterir. Arkadaşlarınızı gerçekten değerli ve hayatınızın önemli bir parçası olarak görüyorsanız size kendi arkadaşlarımın tesettür giyim gibi bir tarza olan merakından bahsedeceğim. ilgili bir şey danışacağım.
Kız arkadaşlarımla çok uzun zamandan beri yakınız yani şöyle söyleyeyim onların bir tek bebekliklerini bilmiyorum o da yani aklım ermeyeceği için heralde :) Biz 3 kız küçüklüğümüzden beri avare avare gezer ama her şeyi birlikte başarır, en zor günlerimizde birbirimizin yanında olur her şeyi paylaşırız.
Çalıkuşu dizisini hepiniz izlemişsinizdir. Hıh arkadaşlarımdan birisi o diziyle kafayı bozmuştu bi ara. Bildiğiniz Fahriye evcen ( namı diğer feride:) Sürekli onun gibi uzun elbise giyiniyor, saçlarını onun gibi topluyor makyajını onun gibi yapıyor falanj. Yani böyle bir hayranlık düzeyi yok :) Biz de birazcık garip oluyorduk diğer kız arkadaşımla birlikte. Ama kendii güzel de yani ne bileyim yakıştırıyorduk belki de çok sevdiğimizden. Neyse şimdi bu can arkadaşımın doğum günü yaklaşıyor. Ben de ona yine uzun elbise gibi vintage bir şeyler almak istiyorum. Kendini eski zaman günlerinde hissetsin diye. :) Ama bu konuda bildiğiniz başka seçenekler var mı? Yani bu arkadaşıma eskideymiş gibi hissettirecek ne hediye bakabilirim? Fikir verirseniz çok çok ama çok memnun olurum. Şimdiden sonsuz teşekkürler. Umarım burdan iyi fikirler çıkar :)

Geri