• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Çalınan kimlik bilgileri!!!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Regular
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Regular

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
5 Nis 2016
Puanı
15
Arkadaşlar dün bu haberi görünce hiç önemsemedim şimdi çark ettim bir kişinin bilgilerine ihtiyacım var bu şeyi nereden indirebilirim şu an sitesi yok galiba, site vermeyin ama yol gösterin sizde mevcut mu lütfen yalvarırım çok önemli!! Varsa çekin DVD'ye postalayın kaç paraysa veririm. elime gelen fırsatı teptim ya

seviyorum :D kız meselesi

- - - Güncellendi - - -

arıyorum ama boşuna tek çarem burası mutlaka depolamışsınızdır siz :)

Sevdiğin kişinin kimlik bilgileriyle ne yapacaksın? Senin kimlik bilgilerinin başkasının elinde olması hoşuna gider miydi?

2010 Yılından önce reşit olmadıysa ismi yer almıyor diye biliyorum bilgin olsun diye yazayım dedim :)

abisi amcası halası dayısı ne kadar bilgi o kadar winwin :D zaten ailesini öğreneyim onunkini bulmak kolay ama sanırım kimse yardımcı olmayacak bana. koskoca ülkede 50 milyon kişinin kimliğini hackliyorsun bir siteye sahip çıkamıyorsun nereden indiricem ben şimdi :cry:

Sence o kadar kişinin kimlik bilgisinin internette dolaşmasına devlet izin verir mi?

Teşekküre gerek yok kalpler bir olsun yeter.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Bu nedir olm, adam üşenmemiş site yapmış, üstüne üstük SSL kiralamış. İşsizliğin bu kadarı. Bu site sahibi ceza vs. nasıl almıyor ? Alabilir mi ?

lS0Fd.png

Şaka gibi.

abi isterse üstüme holding açsınlar onu ben değil devleti yönetenler düşünsün. nolur varsa ö.m. atın ya. varmı yokmu boşuna umutlanıyorum. arkadaş birşeyler paylaşmış ama kaçırdım yine :(

Google' yaz : Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu: NASA da Kimmiş?

Abi şaka gibi ya. Kendilerini rezil etmekten başka birşey değil. Konuşulacak çok şey varda, konuşmaya gerek yok. Neden ? Gerçekleri herkes görüyor zaten. ^^
İnan gerçekleri çoğu kişi görmüyor veya görmek istemiyor. Geçen biri çıkmış bana bu adamı savunuyor, neymiş şaka yapmışmış biz anlamamışız. Ulan biz onları milletle kafa bulup gırgır yapsın diye mi seçip oraya gönderiyoruz ? Adam bilgisiz olduğu gibi ciddiyetten de uzak ama bu tür insanlar birilerinin ağzına da sıçsa tadı çok güzelmiş diyip savunmasını yaparlar.

Google' yaz : Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu: NASA da Kimmiş?

Abi şaka gibi ya. Kendilerini rezil etmekten başka birşey değil. Konuşulacak çok şey varda, konuşmaya gerek yok. Neden ? Gerçekleri herkes görüyor zaten. ^^
"Bulut diye bişey varmış herkes ona bişeyler atıyor herkes bişeyler çekiyor amma hiç hata falan olmuyormuş ya bu teknoloji çok acayip bişey bu teknolojiye çok fazla şeeyy" yapmamak lazım diyenler teknolojinin başında. :D

Cinali Yıldırım'ın açıklamaları çok gülünç çünkü şimdi baktım bütün soyum dökülmüş. En azından bilgiler eski olduğu için adres eski gözüküyor, bir sürü davam var. Nerede bilgilerin gizliliği? Google mapten yârimin evini de buldum :D wien32 çok teşekkür ediyorum sana. Kendimi Papua yeni Gine'nin vatandaşı gibi hissettim.

Geri