• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Çalınan Sbot Hesabını Geri Alma

-Comandante

Supremacy
Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
7 Kas 2009
Puanı
128
sbotgerial-600x349.png

Çalınan Sbot Hesabını Geri Alma.Bot-Cave sitesi eğer olurda sbot hesabımızı çaldırırsak diye bize çok güzel bir kurtarma seçeneği sunuyor.Fakat bu sistemin istediği ve bilmeniz gereken birkaç şey var.
Bilmeniz gerekenler Bot Kullanıcı Adı ,Bot-Cave site giriş adı , en son yükleme yapan PayPal TXN ID veya CashU ACK ID, En son yükleme yapılırken kullanılan mail yadaCashU ile ödeme yapmışşanız CashU TXN ID .
Eğer botunuzu kendiniz satın almıyorsanız mağlesef bunların hepsini bilmeniz zor.Eğer olurda Sbotunuzu bir site aracılığı ile uzatıyorsanız PayPal TXN ID veya CashU ACK ID’nizi istemeyi unutmayın.Daha sonra satın alınan emailde size ait olmadığı için botu aldığıız kişiye yukarıdaki gerekli şeyler ile başvurabilirsiniz.
Botunuzu kurtarmak için bu linke tıklayın –> KURTAR

Botusername: Bota giriş yaptığınız kullanıcı adıdır.
Forum username:Foruma giriş yaptığınız kullanıcı adıdır.
Eğer ödemenizi paypal ile yapmışşanız.
PayPal E-Mail address of last purchase:Son ödemenizde kullanılan paypal hesabına ait mail adresi.
PayPal TXN ID of last purchase: Paypaldan ödeme yaptıktan sonra size gelen TXN ID
Eğer ödemenizi CashU ile yapmışşanız.
CashU TXN ID of last purchase: Son ödemenizde kullanılan CashU hesabına ait TXN ID
CashU ACK ID of last purchase: Son ödemenizde kullanılan CashU ACK ID
New E-Mail address: Botunuzun olmasını istediğiniz yeni mail adresi.
New E-Mail address again: Mail adresini tekrar yazın.
E-Mail adresi kullanılabilir bir mail adresi olmalıdır çünki yeni şifreniz buraya yazdığınız maile gönderilecektir.
Türkiye’de En fazla Paypal kullanıldığı için Paypal üzerinden bir örnek doldurma.

Eskiden almış olduğum bi hesap vardı ama unuttum yıllardır sro oynamiyorum private sw lerde tekrar başladım bakalım.

Geri